Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35
  1. #1

    Подразбиране нещо и от мен

    Аз не съм много на ти с компютъра ,но все пак искам да ви покажа някой неща изработени от мен
    http://s41.radikal.ru/i093/0809/c0/643911934d8c.jpg

    и това
    http://s42.radikal.ru/i098/0809/63/f13d9334c99b.jpg
    и това също
    http://s48.radikal.ru/i119/0809/1e/38f5f2b3b389.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    Браво! Много са хубави,в момента и аз пробвам тази техника,наречена хардангер.Просто,лесно и красиво!Надявам се да покажеш още красоти....
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Браво, голяма красота и е нещо практично, обичам практичните неща!!! Поздравления!!!

  4. #4
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Браво!!! Винаги съм харесвала тези покривки, ще трябва да ни научиш и нас как се правят.... Целувки!

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравления! Може да не си на ти с компа, но с тази красота явно сте си много близки. Много са нежни!!! Браво!!!

  6. #6

    Подразбиране

    Браво,много са красиви !!!

  7. #7

    Подразбиране

    Браво! Тези покривчици са страхотни! Много ми харесват, но имам няколко въпроса. На какъв плат се правят, с какви конци и би ли обяснила как става? Много ми се иска да си направя нещо подобно.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Браво! Тези покривчици са страхотни! Много ми харесват, но имам няколко въпроса. На какъв плат се правят, с какви конци и би ли обяснила как става? Много ми се иска да си направя нещо подобно.
    Панамата е българска неразграфена а конците които ползвах са puppets 8275 от 3 ката/чилето се разделя на 2 равни дължини и след това сеизтегля една нишка и се прегъва от 3/ сравнително лесно се изработва

  9. #9

    Подразбиране

    KTK, благодаря. Точно това ме имтересуваше. Ще опитам с нещо мъничко да видя какво ще се получи.

  10. #10

    Подразбиране

    В неделя ще се опитам да прикача някоя малка схемичка съжалявам но просто нямам възможност по-рано защото ми трябва помощник иначе сама не успявам да се справя

  11. #11

    Подразбиране

    ДНА СХЕМА
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Винаги съм се възхищавала от тази техника.ПоздравленияРязана бродерия мога, но това чудо не А към Sneji - лесно ти е на теб миличка, като го можеш си ти е лесно
    Всички, които могат да правят тези красоти заслужават поклон

  13. #13

    Подразбиране

    Това е нещо ново и много интересно за мен.Нещо не разбрах как става.Ако може да обясниш пак ще се радвам.


  14. #14

    Подразбиране

    [QUOTE=vanina5860;217369]Винаги съм се възхищавала от тази техника.ПоздравленияРязана бродерия мога, но това чудо не А към Sneji - лесно ти е на теб миличка, като го можеш си ти е лесно
    Всички, които могат да правят тези красоти заслужават поклон


    Наистина е много лесно за изработване и за разлика от гоблена се шие бързо(за мен,права си.....).Ще сложа снимка след ден -два,да понапредна с това,което работя в момента.
    А за материалите-по принцип се използва вид панама,нар.хардангер(оттук и името на бродерията),тя е ситна и много фина,конците ,които се използват( пак по принцип) се казват перле и се произвеждат от всички известни фирми за конци.Е,остана иглата-тя е с голямо,широко ухо и тъп връх.Аз използвам-българска неразграфена панама,обикновено мулине в три ката и острата игла
    Получава се наистина ефектно и красиво.Ще се научите и вие-каквото мога ще помогна.

    Наложи се редакция,защото просто обърках иглите-с остра игла бродирам покривката "ришельо".Извинете ме.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Sneji, ще чакам с нетърпение снимкаБлагодаря ти

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •