Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Подразбиране проблем с разчитане на схема

    Момичета, моля ви за помощ!
    Харесах си един гоблен на Херитейдж, шие се с кръстчета, но но някои места има по два знака в една кутийка разположени успоредно едно на друго. Прилагам и линк към снимката. http://keikal.multiply.com/photos/hi...%2F32%2F32%231
    Моля, ако някой знае как се шият да сподели. Досега съм виждала 3/4 и 1/4 кръстчета, но това определено не си го представям.

  2. #2

    Подразбиране

    Виж тук: http://stitchaholik.narod.ru/stejki.htm
    Започва точно с видовете бодове, използвани в гоблените на "Heritage Stitchcraft". Показано е как да се разбират тези знаци.
    Успех!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, моля ви са помощ! Шия гоблен ,,Овчарска идилия,, но ми липсва един конец с/ знак празна точка/ ако някой го е шил моля да ми помогне.[

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stas Виж мнение
    Виж тук: http://stitchaholik.narod.ru/stejki.htm
    Започва точно с видовете бодове, използвани в гоблените на "Heritage Stitchcraft". Показано е как да се разбират тези знаци.
    Успех!
    Благодаря! Съжалявам, че чак сега виждам, че имам отговор на въпроса.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте!Искам да попитам има ли някакъв начи на схема която е цветна и има номерата на ксонците да се сложат знаци . Като се принтира е черно-бяла и за сега се налага да шия направо като гледам от компютъра , но това са малки гобленчета ,а ако е по- голям?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Здравейте!Искам да попитам има ли някакъв начи на схема която е цветна и има номерата на ксонците да се сложат знаци . Като се принтира е черно-бяла и за сега се налага да шия направо като гледам от компютъра , но това са малки гобленчета ,а ако е по- голям?

    В какъв формат е схемата?

  7. #7

    Подразбиране

    Картинка е JPG.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Картинка е JPG.

    В този случай - цветен принтер,

  9. #9

    Подразбиране


    Здравейте! Пак аз ви досаждам с моето конче. Миналия месец stas ми помогна с поставянето на картинка,но мисля,че не беше мястото там да си търся кончето т.е. в "Заявки за м.ноември"
    Проблема ми е следния - - свалих схемата и ключа на кончето, купих си конците според ключа,но когато се заех да си ги подредя установих,че ключа и знаците в схемата нямат почти нищо общо. Моля ви от сърце,ако някой може да ми помогне ще съм безкрайно благодарна

    Ще се опитам да прикача схемите и ключа,които съм свалила .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    не знам защо не мога да прикача ключа - опитвам вече за хиляден път
    Дано така някой успее да го види.
    Редактирано от stas : 05.08.2009 в 13:18. Причина: намаляване на картинката

  11. #11

    Подразбиране

    А ето и част от схемата :
    Редактирано от stas : 05.08.2009 в 13:20. Причина: намаляване на картинката, за да не разтяга поста

  12. #12

    Подразбиране

    В ПМ ли я правиш схемата? Там можеш да си смениш знаците - така, че да са ти отчетливи, а не да се сливат един с друг. Това не виждам как ще го шиеш, без да ти изтекат очите...
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  13. #13

    Подразбиране

    3axap , дори не знам какво е това ПМ. За първи път свалям схема от нета. Не зная как мога да си сменя знаците. Ако някой знае нека ми помогне МОЛЯ! Проблема ми е,че знаците не съответстват на ключа.

  14. #14

    Подразбиране

    ето една нерачетлива схема и от мен, ако някой я има ще му бъда много благодарна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране проблем с разчитане на схема

    Реклама:
    Честно казано и на мен понякога така ми прави. При мен не товари на 100 но примерно като отворя нов таб и излиза оная топка цветната и си се върти. Всичко друго си е ок, а сафарито след няколко мин се сеща да тръгне пак. Сега си е добре де, но... Дано да се намери решение, че Firefox-а пък докъто тръгне първия път е голямо мислене

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •