Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране Не разбирам

    Нещо не ги разбирам тези хора аз.

  2. #17

    Подразбиране ....

    Аз даже и не можах да прочета рецептата.Жалко!
    А аз бих се радвала ако някой хареса нещо което е харесало и на мен но...на вкус и цвет товарищ нет... както казва баща ми.

  3. #18

    Подразбиране

    Скарлет ,
    И аз се присъединявам към молбата за повторно пускане на рецептата. Даже не можах да я видя , но се заинтригувах . А и защо да затваряме темата ?

  4. #19

    Подразбиране

    Надявам се,че по този начин разрешен проблема, ще задололи и двете страни....

  5. #20

    Подразбиране

    Скарлееет, не бива да се връзваш!!!
    И не е нужно да пишеш източник и т. н.
    На който не му харесва- да не гледа, пък ако погледне- веднага ще му скочим!
    Това е най- миролюбивият форум, който съм виждала и не е нужно да се разваля по точи начин!

  6. #21

    Подразбиране

    Присъединявам се към мнението на Любопитко.
    Нека да си опазим настроението във форума все така добро и миролюбиво! Наистина е изключение, в сравнение с някои други места.

  7. #22

    Подразбиране

    И аз затова си го обичам това форумче,защото тук намерих най-добрите си "виртуални" приятели.

    Що се отнася до рецептата,не,че се "връзвам",просто не искам никой да се чувства зле и да му е неприятно.Признавам си грешката,че не прочетох правилата на кулинарния форум,като се регистрирах и така неволно предизвиках проблем,за който пишем вече три страници.......

  8. #23

    Подразбиране

    Скарлет ,виж какво направих днес .Много са вкусни...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте ! Аз дадох рецептата на една колежка и тя снощи ги е направила. Каза , че станали същите като на снилката от рецептата , но били твърди . Дали е объркала нещо? qni , твоите как станаха?

  11. #26

    Подразбиране

    Сигурно тестото е било по-твърдо,защото моите станаха много меки и пухкави.

  12. #27

    Подразбиране

    И моите станаха твърди ,защото прибавих повече брашно като си мислех ,че иначе ще ми се разлеят.Предполагам ,че ако бях спазила рецептата щяха да са по-добри и най -вероятно щяха да се топят ,но това ще е при следващия път.То и затова в рецептата пише ,че трябва да престоят 40 мин. в хладилник .Така предполагам ще се стегне тестото и ще може да се обработват по-лесно.Въпреки това всички много ги харесаха .

  13. #28

    Подразбиране

    И аз ги правих оня ден и изглеждаха по същия начин като на qni. Не бяха съвсем "черно и бяло", може би защото използвах млечен шоколад. И станаха малко сухи, а аз останах с впечатлението, че трябва да са меки и влажни. :? Така или иначе бяха изядени още същата вечер.
    И аз сложих повече брашно, защото пише да се меси тестото, а с брашното в рецептата не може да се меси. Май трябваше да спазя точното количество.

  14. #29

    Подразбиране

    Тестото е меко,затова трябва да се охлади и тогава да се правят топчетата.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Знам, че е така, но пишеше да се меси, а за да го меся трябваше повече брашно.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •