Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 121
  1. #1

    Подразбиране Да се отчета и аз...с нощните ми творения...

    Момичета,
    моите гобленчета са толкова малко и малки ,че просто до сега не смеех нищо да кача тук- сред вашите красоти и огромно количество ушити картини..
    Ама, после пък реших много-малко това е...тук съм във форума от доста време, чатя ,редно е и аз да покажа каквото имам изработено...
    Колкото-толкова...

  2. #2

    Подразбиране

    Тези са ми в детската стая...сега правя и едни ангелчета...ама като ги довърша тогава ще ги сложа и тях...
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:50.

  3. #3

    Подразбиране

    Тези са ми в холчето-всекидневна...
    Като този в кафявата гама ми е първият ушит гоблен.Не му знам името. Даде ми го майката на една моя приятелка...Каза ми,че се казва Скала край морето...после като го видя ушит ми каза,че е името му е Замъкът Ив или Кафявият замък...Аз тези два гоблена съм ги виждала...и моят не е нито един от двата.
    Ако някой го е срещал някъде в по-стари каталози...ще ми бъде любопитно да разбера как се казва все пак...


    П.П.
    Вторият гоблен наистина се казва "Скала край морето"..видях го в един по-стар каталог...мистерията около името му е разбулена....
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:53.

  4. #4

    Подразбиране

    Много са ти хубави гоблените! А и ние тук не сме на норма, не се притеснявай.
    А за Кралското езеро - аз го уших, но твоят ми се вижда по-сполучлива комплектовка. На коя фирма е ?

  5. #5

    Подразбиране

    Този го копирах от сайта на Милена стил,за да го покажа само...защото го уших и го подарих на една църква-така се бях нарекла, заради падане от една люлка на дъщеря ми-тя можеше да остане на място и аз си обещах,че ще избродирам икона и ще я подаря ...
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:56.

  6. #6

    Подразбиране

    И ето ми я мъката...този гоблен-Кралското езеро го шия и изоставям вече десетина години...сега обаче съм се заела с него и докато не го довърша няма да започвам нищо друго...
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:57.

  7. #7

    Подразбиране

    Това е от мен за сега..скромно, но пък от сърце...
    Иначе имам купени и чакат ред ( т.е. и вие очаквайте да видите Моление о чаше, Архангел Гавраил, Сияйната мадона и Буря над лунното езеро-за компания на Кралското езеро..и трите ангелчета...)
    Имам и куп схеми пратени от страхотните момичета във форума...ама гледам да не започна нещо друго, че Кралското езеро пак ще има да чака...

  8. #8

    Подразбиране ...картички с миниатюрки...

    Картички с миниатюрки за благотворителната инициатива на Тийн за слепите дечица.
    Държа да отбележа,че сърчицето е изработено от дъщеричката ми Габи-10 год....
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:43.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, отдавна не съм качвала нищо тук...и ще ви покажа какво още имам, "Буря над лунното езеро"(познат е още мисля и като"Индианският залив".)..
    не исках да го слагам в темичката ...без да съм го сложила в рамка...ама той ще престои още дъъъъъъълго време...в чакане на другарчето си-Кралското езеро...
    Двете ще са ми едно до друго на стената и искам да са в еднакви рамки...
    Затова ми стои непоказван,непран и неизгладен даже от доста време...
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 22:00.

  10. #10

    Подразбиране

    ...като съм почнала..да сложа тук и Коледната изненадка за Радрод...Тя отдавна си е у нея...
    Радост извини ме,че ти откраднах снимката ,но докато беше у мен не се сетих да я снимам в готов вид- с рамка и надпис...имам я само в суров вид

    Ще си платя глобата... и 4-5 часов мохабет... и ще ми е много приятно....
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:42.

  11. #11

    Подразбиране


    ах, момичета много бързо ме надушихте...аз си обърках темите..исках да пиша в Етапи, а се метнах в готовите творби...графиката още не е завършена, но пак ще я сложа..
    Шия я за подарък на моя приятелка, която влезе в нова къща..Днес имахме приятел на гости,който по принцип хич не е фен на гоблените.. и той скоро ще е новодомец и също си ги поръча за подарък..
    По този повод мъжът ми за първи път изревнува,че само съм шиела и подарявала..."Ти още на нас не си ги ушила, а само ще подаряваш!"
    Ама пък е толкова хубаво пък да радваш другите...
    Скоро ще сложа и останалите, обещавам. Наистина се шият много приятно!


    П.П.
    Огромно благодаря на Пепи- Pepina_p за схемите им..
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:39.

  12. #12

    Подразбиране

    Макар и недовършена, графиката е много сладурска!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at
    По този повод мъжът ми за първи път изревнува,че само съм шиела и подарявала..."Ти още на нас не си ги ушила, а само ще подаряваш!"
    Казах ти аз, че е въпрос на време да запее друга песен
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #14
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Хей, приятелко уший и на мен една от тези прекрасни графики Твоя "Снежко" още е в леглото на малкия, не ми дава да го окача на стената и това е.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, днес си взех графиката от рамкиране...И веднага ви я показвам...
    Ще я подарявам на приятелка за нова къща...Рамката е черна, с оттенък на тъмно зелено (съжалявам,че на снимката не личи добре..)
    Направихме я така,защото ще бъде закачена на стена с цвят резеда, а част от мебелите са в оранжево...Мисля,че добре се получи...
    В четвъртък ще я подарявам...дано да й се зарадват!
    Редактирано от leti_at : 26.03.2009 в 21:37.

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •