Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 121
  1. #106

    Подразбиране

    Честитоо!В "Рим " ли го носи?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Честитоо!В "Рим " ли го носи?
    Не при Гълъбина..имам забележки, ама там не посмях да си отворя устата,че и без това ме знаят като супер-кусурлийка.....ще ви го покажа на срещата..

  3. #108

    Подразбиране

    Вилиииии направо ангелче.За косурите затваряй едното око и така гледай.Нещо не личи много си и хубавко.

  4. #109

    Подразбиране

    Аз пък го харесвам!Гледам папспартуто ти е с цвета на едното синьо. Ако беше тъмно паспарту - ангелчето все едно щеше да гледа в стена...Рамката е с цвета на тъмната част от косата.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #110

    Подразбиране

    Момичета, гризе ме,че от едната страна, където е ръчичката при рамкирането са ми потънали поне 2-3 реда.Яд ме е, понеже предвидих,че гобленчето е малко и от всички страни го бях обшила с един ред допълнително, за да потъне той при рамкирането..и въпреки това..пак гаф. Вижте снимката ,на която гобленчето е без рамка, ще видите, че то не свършва на ръчичката, а има поне 2-3 бода в синьо след нея..
    Ей, това ме дразни. На косъм съм да отворя рамката , да извадя гоблена, да го изпера и изгладя отново и да си го опъна и прерамкирам сама...

  6. #111

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Момичета, гризе ме,че от едната страна, където е ръчичката при рамкирането са ми потънали поне 2-3 реда.Яд ме е, понеже предвидих,че гобленчето е малко и от всички страни го бях обшила с един ред допълнително, за да потъне той при рамкирането..и въпреки това..пак гаф. Вижте снимката ,на която гобленчето е без рамка, ще видите, че то не свършва на ръчичката, а има поне 2-3 бода в синьо след нея..
    Ей, това ме дразни. На косъм съм да отворя рамката , да извадя гоблена, да го изпера и изгладя отново и да си го опъна и прерамкирам сама...
    Разбирам те напълно, аз имах подобен проблем преди време с една икона, която я бяха изкривили, че чак панамата се виждаше. Първоначално не видях проблема, защото по края на рамката имаше доста фолио, за да не се нарани рамката при транспортирането, но като се прибрах в къщи ми се дорева На другия ден върнах рамката и си я оправяха, пак има малко, което ме дразни, но поне е едва забележимо. От тогава не рамкирам в тази фирма. Според мен се опитай да върнеш гобленчето, за да си го оправят.
    Иначе подборът на рамка и паспарту много ми харесва.
    Редактирано от Marieta_ : 06.07.2011 в 11:31.

  7. #112

    Подразбиране

    Поради регламента на играта не можах да покажа целия подарък който получих от теб Лети, затова тук ще го покажа.

    Не мога да не се похваля на всички с прекрасния подаръкОтново ти благодаря!

  8. #113

    Подразбиране

    Нещо дребно от мен, завършено е отдавна, но не можех да го кача по-рано,защото фотоапаратът ни не е наред..


  9. #114

  10. #115

    Подразбиране

    Ето над какво се трудих до скоро,благодаря на Пепи за схемичката.

    Да ви го покажа и рамкирано-преди да бъде подарено..

  11. #116

    Подразбиране

    Супер подарък, много си падам по тези тип подаръци уникален е

  12. #117

    Подразбиране

    Да е жив и здрав Тодор, а подаръкът е чудесен .

  13. #118

    Подразбиране

    Много е сладко това бебешко гобленче. Чудесен подарък.

  14. #119

    Подразбиране

    Много красив подарък! И аз започнах да се запалвам по този вид гоблени, по графики и по-съвременни модели. Невероятна красота откривам тук и много нови идеи и варианти за бродиране! Но докато не довърша започнатото, няма да се занимавам с нови неща, още повече, че това изисква концентрация и спокойствие, каквито в момента нямам.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Ето над какво се трудих до скоро,благодаря на Пепи за схемичката.

    Да ви го покажа и рамкирано-преди да бъде подарено..
    Много е сладко! А за рамкирането - поздравления! Страхотно съчетание!

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •