Показване на 1 до 15 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ще може ли да ми кажете как да се ориентирам за едрината на панамата.Днес си купих по едра от гобленовата,но имаше и по едра.
    Забравих да питам в магазина.
    И нали работя в шивашка фирма ОТК и имам сантиметър подръка,измерих,че 10 бода са 1.5 см.
    Дали съм взела правилната едрина?
    Много съм невежа,нали?

  2. #2

    Подразбиране

    Мила, никак не си невежа, то и аз отначало нищо не разбирах от това, за мен си беше панама за шиене и конци. А сега за размерите на панамата трябва да измериш колко бодчета имаш в 1 инч, което ще рече в 2,54см. И според броя вече знаеш какъв "каунт" ти е панамата. Ако имаш 14 бодчета, значи е 14-ти каунт и т.н. За гоблените на Фервако най-често се ползва 14 каунта, за часовниците им 18 каунта! Дано си ме разбрала

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Мила, никак не си невежа, то и аз отначало нищо не разбирах от това, за мен си беше панама за шиене и конци. А сега за размерите на панамата трябва да измериш колко бодчета имаш в 1 инч, което ще рече в 2,54см. И според броя вече знаеш какъв "каунт" ти е панамата. Ако имаш 14 бодчета, значи е 14-ти каунт и т.н. За гоблените на Фервако най-често се ползва 14 каунта, за часовниците им 18 каунта! Дано си ме разбрала
    Много ти благодаря!!!
    В моята работа използвам и инчове така че вече ми е ясно.
    Тичам да меря

  4. #4

    Подразбиране İ ot men edna devoika na Vervako

    edno malko etapche
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •