Показване на 1 до 15 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Vervaco

    Ето какво имам аз на Фервако

    Последното сега го шия. Имам и едно фъкано коте, но в момента го издирвам из нас ... Торбичката е пълна с лавандула и е в гардероба, а е с изплетена ивица отгоре, защото въпреки, че си повтарях 100 пъти да внимавам къде я започвам, я започнах много нагоре и така завързана отгоре нямаше да се вижда добре картинката ( не че се вижда много, много в гардероба, но такова е предназначението и' )

  2. #2

    Подразбиране Vervaco - In love

    Да покажа докъде стигнах с влюбената девойка. Схемата не е от най-лесните, макар че са само 10 цвята, но май е най-сполучливата разработка, която съм шила досега - по-хубава е дори от оригиналната картина на Selime, по която е направена:
    ----------
    Остава да я дооблека:
    ---------
    Готова е:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Не мога нищо да покажа като етап от моето бебе на Вервако,но за съжаление нямам абсолютно никакво време напоследък.Направила съм само три четири бодчета.С бебе на три месеца и батко на четири години не ми остава възможност да пошия.А така ми се шие.Вашите творения са прекрасни момичета.Вервако ми е една от любимите фирми.

  4. #4

    Smile

    Аз съм "луд фен" на Фервако. Ушила съм 2 възглавнички - Мики и Мини маус /за детска стая/. В момента шия оригинален техен гоблен. Припилових го и става хубав. Еденственото, което може би обърках е ,че го шия гобленов бод 3 ката конец на 14 каунт и леко просветлява, а може би е трябвала но кръстчета.... Това го разбрах, когато вече беше късно. Надявам се като го изпера и изгладя да е по- добре. Цветовото съчетание е страхотно. Учудва ме ,че оригиналите са доста скъпи, а конците едвам ми стигат. До последно всеки цвят го използвам. За съжаление все още не знам как мога да качвам снимики. Надявам са де се науча и да Ви покажа тези неща...

  5. #5

    Подразбиране

    Конците в оригиналните комплекти на Vervaco са предвидени за бод кръстче, който е доста по-икономичен откъм разход на конци в сравнение с гобленовия бод. Затова ти се струва, че конците не са достатъчно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •