Показване на 1 до 15 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    и аз съм от феновете на вервако
    за съжаление готовите комплектовки са ми скъпи но всичко което имам тяхно е теглено от форума и винаги е ставало страхотно сполучливо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  2. #2

    Подразбиране

    ето един доста сполучлив
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте!Искам да ви попитам,непременно ли се шие бод кръстчета?Шия в момента Семейство лебеди,но 1:1,защото панамата ми е дребна и не става добре на кръстчета.А по нашите магазини не съм виждала едра.

  4. #4

    Подразбиране

    Винаги мажеш да промениш бода, сигурна съм, че и с гобленов бод 1:1 ще се получи красиво, но ще е различен размер. Ще чакаме резултата.
    А Русе е голям град, не може да няма панама с различен каунт.

  5. #5

    Подразбиране

    Става добре,поне на мен ми харесва,ще покажа при първа възможност.Това ми е първия гоблен на Vervako.А и така не мога да разбера къде пише размера,само бодовете пише.Още съм начинаеща,но покрай вас ще се науча.

  6. #6

    Подразбиране разчертаване на панама

    Здравейте всички, аз съм най-новата самоука и начинаеща, затова питам с какво се разчертава панамата, защото схемата която имам не се запълва фона и следователно ако разчертая по традиционния начин ще се вижда. Дайте съвет!

  7. #7

    Подразбиране

    В гобленарските магазини и по книжарниците се продават 2 вида флумастери. Единият се изпира със студена вода, а другият след време сам избледнява / но по мое виждане много бързо избледнява, още преди да си завършил гоблена/.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •