Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Имам и две възглавнички на Фервако Ших ги за детската стая на сина ми, която е в процес на ремонт.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #2

    Подразбиране

    и аз съм от феновете на вервако
    за съжаление готовите комплектовки са ми скъпи но всичко което имам тяхно е теглено от форума и винаги е ставало страхотно сполучливо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  3. #3

    Подразбиране

    ето един доста сполучлив
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!Искам да ви попитам,непременно ли се шие бод кръстчета?Шия в момента Семейство лебеди,но 1:1,защото панамата ми е дребна и не става добре на кръстчета.А по нашите магазини не съм виждала едра.

  5. #5

    Подразбиране

    Винаги мажеш да промениш бода, сигурна съм, че и с гобленов бод 1:1 ще се получи красиво, но ще е различен размер. Ще чакаме резултата.
    А Русе е голям град, не може да няма панама с различен каунт.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    И аз съм от фенките на Вервако
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    ... и още...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Наистина са станали страхотно, браво!

  10. #10

    Подразбиране

    Нека да покажа и аз едно гобленче на Фервако, от което взех само някои части, за да ушия...шила съм на много ситна панама, ползвала съм Анкор конци и кръстчета и полукръстчета уж за по-голям ефект

  11. #11

    Smile

    Това съм шила аз на Vervaco, имам и започната Мерилин Монро


    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #12

    Подразбиране

    Ще може ли да ми кажете как да се ориентирам за едрината на панамата.Днес си купих по едра от гобленовата,но имаше и по едра.
    Забравих да питам в магазина.
    И нали работя в шивашка фирма ОТК и имам сантиметър подръка,измерих,че 10 бода са 1.5 см.
    Дали съм взела правилната едрина?
    Много съм невежа,нали?

  13. #13

    Подразбиране

    Мила, никак не си невежа, то и аз отначало нищо не разбирах от това, за мен си беше панама за шиене и конци. А сега за размерите на панамата трябва да измериш колко бодчета имаш в 1 инч, което ще рече в 2,54см. И според броя вече знаеш какъв "каунт" ти е панамата. Ако имаш 14 бодчета, значи е 14-ти каунт и т.н. За гоблените на Фервако най-често се ползва 14 каунта, за часовниците им 18 каунта! Дано си ме разбрала

  14. #14

    Подразбиране

    на всички.Започнах нещо мъничко, но мисля че е много сладко.Много приятно се шие.Готвя го за подарък.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sneki3 : 17.06.2009 в 10:05.

  15. #15

    Smile

    Здравейте и от мен.

    На мен също ми харесват много гоблените на Vervaco. Но до сега не съм шила техен гоблен. Поръчала съм си Beautiful Lady
    Но се оказа, че ми пристигнаха само схемата и описание на панамата на която трябва да се шие и цветовете и до тук. Без конци и панама. Ще трябва сама да си комплектовам конците .

    А с него ми изпратиха и един подарък Silhouette Clothilde
    Но и той е без конци и панама. Мисля да се заема с тях, защото и двата много ми харесват.
    Е това са моите одисии.
    Само един въпрос: На Vervaco гоблените с кръстчета ли се шият?
    Поздрави

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •