Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 111

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    a аз съм шила тези на vervaco
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Много ми се иска за Коледа в къщи да има поне две възглавнички на Vervaco, но за мое голямо разочарование в магазина на Аксиома на бул. Янко Сакъзов няма. Може ли някой да ми каже къде на друго място в София се намират?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kukli4ka Виж мнение
    Здравейте момичета! Много ми се иска за Коледа в къщи да има поне две възглавнички на Vervaco, но за мое голямо разочарование в магазина на Аксиома на бул. Янко Сакъзов няма. Може ли някой да ми каже къде на друго място в София се намират?
    В магазина на ДМЦ на Ст. Стамболов 8 има огромен избор на възглавнички на Фервако( и не само възглавнички) - преди месец или два даже бяха намалени. Магазина е на паркинга на Женски пазар - близо до кръстовището на Тодор Александров и Хр.Ботев - казва се Флоранс.

  4. #4

    Подразбиране

    А ето това уших аз за подарък на моята сестричка.С гобленов бод,но пак стана хубаво. Благодарности на Манка и Росица Николова за предоставените схеми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    tova e edinstfiniat mi vervaco s malko promiani
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от aida01_04 : 10.11.2009 в 22:14.

  6. #6

    Подразбиране

    и аз да покажа какво имам на Вервако
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    някой знае ли сайт на вервако - искам да разгледам

  9. #9

    Подразбиране

    Веси, заповядай

    http://verachtert.be/index.php/en/
    Редактирано от Jully : 20.02.2012 в 14:55.

  10. #10

    Thumbs up

    На моите страниците в руския сайт съм снимала трите гоблена на Вервако, които уших с най-голямо удоволствие. Първия го търсих 4 години като схема по списанията, а после бях много щастлива да го намеря в руския сайт- беше време когато там можеше да се тегли спокойно. Единия гоблен го ших 4:1, което става, но на мен ми харесва повече на кръстчета. Но удоволствието е голямо - пейзажите са много хубави. Фирмата прави хубави разработки, просто чудесни са. Вижте по-долуhttp://www.cross-stitch-club.ru/foru...&hl=nushi&st=0

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и моите творби на тази фирма. Надявам се скоро да се увеличат.
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте дали знаете в Пловдив дали продават оригинални гоблени на Vervaco

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и от мен , мисля ,че е време да се регистрирам в темичката , защото VERVACO ми и от любимите фирми , имам не малко ушити и много повече запланувани
    Ето ми ушитите :
    Редактирано от rositsa : 07.04.2010 в 10:03.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Всички са толкова свежи и красиви!Но слънчогледите винаги са ме привличали!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •