Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 111
  1. #1

    Подразбиране За любителите на Vervaco


    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Май на мен се падна да открия темата с тази влюбена девойка на Вервако, която започнах вчера. Страшно я харесах в работите на Rosssi (благодаря ти още веднъж за схемата )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране Урааа!!

    Еха, тук ще се записвам редовно.

    Поправям си поста, тъй като си отговорих на въпросите, като разгледах другите теми за любителите на различните фирми

  4. #4

    Подразбиране

    И аз съм от феновете на Фервако. Харесват ми схемите им понеже са без полукръстчета, рядко се среща контурен бод и въпреки това се получават много красиви неща, пък и схемите им са много приятни. Другото, което ми харесва е, че имат описание на цветовете и дори да няма ключ лесно може да се "сглоби" един. Мисля съм ушила 3-4 техни моделчета и все с мои ключове, ще покажа само последното, което също е Анкор/ДМС напълно мой подбор
    ето и оригинала, моето е долу в дясно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    И аз харесвам моделите на тази фирма но искам да попитам как е правилно да се пише името и Фервако или Вервако .

  6. #6

    Подразбиране Vervaco

    Ето какво имам аз на Фервако

    Последното сега го шия. Имам и едно фъкано коте, но в момента го издирвам из нас ... Торбичката е пълна с лавандула и е в гардероба, а е с изплетена ивица отгоре, защото въпреки, че си повтарях 100 пъти да внимавам къде я започвам, я започнах много нагоре и така завързана отгоре нямаше да се вижда добре картинката ( не че се вижда много, много в гардероба, но такова е предназначението и' )

  7. #7

    Подразбиране Vervaco - In love

    Да покажа докъде стигнах с влюбената девойка. Схемата не е от най-лесните, макар че са само 10 цвята, но май е най-сполучливата разработка, която съм шила досега - по-хубава е дори от оригиналната картина на Selime, по която е направена:
    ----------
    Остава да я дооблека:
    ---------
    Готова е:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Не мога нищо да покажа като етап от моето бебе на Вервако,но за съжаление нямам абсолютно никакво време напоследък.Направила съм само три четири бодчета.С бебе на три месеца и батко на четири години не ми остава възможност да пошия.А така ми се шие.Вашите творения са прекрасни момичета.Вервако ми е една от любимите фирми.

  9. #9

    Smile

    Аз съм "луд фен" на Фервако. Ушила съм 2 възглавнички - Мики и Мини маус /за детска стая/. В момента шия оригинален техен гоблен. Припилових го и става хубав. Еденственото, което може би обърках е ,че го шия гобленов бод 3 ката конец на 14 каунт и леко просветлява, а може би е трябвала но кръстчета.... Това го разбрах, когато вече беше късно. Надявам се като го изпера и изгладя да е по- добре. Цветовото съчетание е страхотно. Учудва ме ,че оригиналите са доста скъпи, а конците едвам ми стигат. До последно всеки цвят го използвам. За съжаление все още не знам как мога да качвам снимики. Надявам са де се науча и да Ви покажа тези неща...

  10. #10

    Подразбиране

    Конците в оригиналните комплекти на Vervaco са предвидени за бод кръстче, който е доста по-икономичен откъм разход на конци в сравнение с гобленовия бод. Затова ти се струва, че конците не са достатъчно.

  11. #11

    Подразбиране

    Хайде и аз да покажа моето гобленче на Vervaco. Шито на Aida 16 с кръстат бод. Всъщност това е първият ми гоблен с кръстат бод и много ми хареса как става.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    zeza_v@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Това е гоблена, който уших това лято и много ми харесва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    tova vervaco go napravih za podarık ,,,,
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Това съм шила аз
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Това е първият ми гоблен на Фервако. Още малко и ще го довърша. Както писах по- горе обърках бода- вместо на кръстчета го почнах гобленов бод 3 ката, но здраве да е. По- важен е мерака.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •