Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 167
  1. #151

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pakpak Виж мнение
    Ами ..има две причини. Първата е по желание на собственика. Втората от самия gmail като забележат подозрителен трафик към кутията...

    Имаше късмет че я възстанових преди да са изтрили съдържанието й. В момента имаш 312 схеми. Ползвай си ги със здраве.
    Благодаря ти много!
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  2. #152

    Подразбиране

    Pakpak много благодаря за схемите.
    Не разбирам защо обаче моята поща е използвана за регистрация на акаунт в BG-mamma.com

  3. #153

    Подразбиране 2

    Хахаха...нищо твое не е използвано. Просто jenshen е решила да се регистрира в бгмама и е дала кутията си която е включена във веригата. И сега всички по веригата ще получават нейната кореспонденция.
    Аз затова предупредих, че тези кутии се ползват само за тези схеми и за нищо друго.

    От време на време ще четете по някое чуждо писмо...това е.

  4. #154

    Подразбиране

    ракрак, голямо благодаря и от мен !!!

  5. #155

    Подразбиране

    Още не съм отворила кутията си, но бързам първо да благодаря за всички положени усилия и отделено време за това начинание!

  6. #156

    Подразбиране re

    Огромни благодарности за труда който направи за всички нас и весело посрещане на коледните празници

  7. #157

    Подразбиране

    Благодарности и от мен за огромния труд!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  8. #158

    Подразбиране

    Благодаря за всичко което направи за нас

  9. #159

    Подразбиране

    благодарности и от мен въпреки че имам по малко от 312 схеми,труда е огромен но
    от това което получихме имам чувството че на някои от гоблените ще липсват някои схеми-трябва ли да разбирам че други схеми няма да получим

  10. #160

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!Искам и аз да получавам Вилерови схемички,какво трябва да направя че вече се омотах като пате в калчище))Моля ви помогнете ми!!!!със съвет или идея.Извинете ме за невежеството ми,но няма към кого друг да се обърна с това запитване и предварително ви благодаря!

  11. #161

    Подразбиране НЕВЕРОЯТНО!

    pakpak,огромно благодаря за труда ти! Истинско удоволствие е да имаме това богатство от схеми.

    Като отворих кутията и се шашнах. PAKPAK!!!!!!!

  12. #162

    Подразбиране molba

    ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, МОЖЕ ЛИ АЗ ДА БЪДА ВКЛЮЧЕНА. ИМЕЙЛА МИ Е marianapanchewa@abv.bg Ще съм много щастлива

  13. #163

    Подразбиране

    Здравейте!
    Макар и със закъснение приемате ли още във веригата.Защото май съм пропуснала това прекрасно мероприятие.Моля да ми отговорите,за да открия нова пощенската кутия.Благодаря ви!

  14. #164

    Подразбиране

    Грешка-гениално начинание!!!

  15. #165

    Подразбиране БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЩЕ СЕ РАДВАМ И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА

    Реклама:

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •