Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 42
  1. #1

    Подразбиране Рамкиране на гоблени в Бургас

    Здравейте, форумци! Представяме Ви...

    Забележка (като в училище ): моля, прочетете правилата на форума! (от администраторите)

  2. #2

    Smile Препоръчвам това ателие

    Аз си занесох гоблена за рамкиране в ателието на Богориди при тези, които се рекламират във форума и честно казано останах приятно изненадана, защото ги прави едно младо момче, което явно много разбира. Рамката на гоблена "Коне в реката" ми излезе всичко 29 лева с много тежкарска рамка и антирефлексно стъкло, сложихме паспарту и много се колебаех между най-различни красиви профили. Доволна съм, бързо става. P.S. ателито се намира точно до магазин EXXO в една стара къща на 2-рия етаж

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също съм доволна от едно ателие(няма да му правя реклама) и също взимат много евтино. Селският пейзаж в сайта ми излезе 20 лева с антирефлекторното стъкло.Изработка за 1 ден.

  4. #4

    Подразбиране

    В Бургас на ул. Ал.Стамболийски 66 също работят много добре и на добри цени.

    Това е улицата която, минава от източната част на младежкия дом, само че вървиш по посока ул. Москва, покрай градинката(парка). на последната пресечка до ул. Москва.
    Редактирано от teen_f : 03.03.2009 в 10:25.

  5. #5

    Подразбиране Подлеза на операта

    Ако не ви се ходи чак до Москва, в центъра на Бургас може да си поръчате рамки в Подлеза на Операта. Там има магазинче за гоблени и приемат и поръчки за рамки. Има голямо разнообразие от италиански профили и са на много разумни цени. Работят качествено.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от STOP-73 Виж мнение
    това е улицата която, минава от източната част на младежкия дом, само че вървиш по посока ул. Москва, покрай градинката(парка). на последната пресечка до ул. Москва.
    Ето го точно адреса:
    Бургас
    ул. Ал.Стамболийски 66
    тел. 818277 и моб. 0888513211

    Ателие Atido - Атанас Христов

    Аз съм много доволна от тях и все там ходя.

  7. #7

    Подразбиране

    Всички гоблени съм рамкирала в ателието на ул. "Ал. Стамболийски", справят се чудесно и не е скъпо.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз си рамкирах гоблена Арабско момиче за 18 лева . Изработиха ми го в ателие което се намира зад блока Краставицата , точно след детската градина . Много любезно младо момче което ми го изработи и помогна в избора за рамката за един ден.

  9. #9

    Подразбиране

    Това момче зад Краставицата наистина е много отзивчиво.Когато ходих да ми рамкира един гоблен носех със себе си още 2 и помолих да ми кажи горе-долу каква цена ще ми струват. Очаквах да не ми обърнат внимание,но се оказа ,че човека е толкова любезен,че ми стана чак неудобно.Без излишни реклами на даденото ателие,но с кеф да шиеш и да го посетиш пак.
    Влизала съм в ателието зад Новата поща в една кооперация-ужасно обслужване и високи цени.И недай си боже само да искаш да разгледаш-мръщят се,мрънкат,не ти отговарят ако много питаш.

  10. #10

    Подразбиране

    Вчера посетих ателието зад Краставицата.Останах очарована.Само за час и половина ми орамени два гоблена,без оскъпяване.Трябваха ми спешно за подарък.Утре ще пусна и снимки.Фотоапарата днес е на разходка в Странджа планина

  11. #11

    Подразбиране

    Знае ли някой телефона на ателието зад Краставицата? Трябва ми спешно...

  12. #12

    Подразбиране

    днес занесох един гоблен с размер 48/48 в ателието на Ал.Стамболийски и съм доволна,защото рамката ми излезе 23 лв,а на друго място ми искаха около 45 лв.заедно с него ще рамкирам и една дървена икона .така за 37лв ще си рамкирам две неща.ще са готови след около седмица.

  13. #13

    Thumbs up ПРЕПОРАЧВАМ АТЕЛИЕ ЗА РАМКИ

    Четох вашите коментари каде си рамкирате гоблените .
    Аз лично от ниаколко години си рамкирам гоблените при две млади и много мили момчета худойници които се занимават с рамки повече от 15 години и сам много доволна от качеството на изработка и разнообразието от рамки които имат.Ходила сам в много ателиета в бургас и изобщо не сам доволна от цените и опъването на гоблена ,винаги са ми скривали част от гоблена .
    Последно си направих голиамата фрегата с много голяма рамка и антирефлексно стъкло за 39 лв.
    Ателието се намира в Комплекс Изгрев до бл 6 имам и Тел. ако някои се интересува

  14. #14

    Подразбиране

    И ние ходим там Момчетата нямат грешка.

  15. #15

    Подразбиране рамкиране

    Реклама:
    здравеите и аз отдавна си правя гоблените при момчетата в комплекс
    изгрев и просто сам очарована това за мен са наи добрите маистори в
    бургас такова качество и цени и разнообразие на рамки няма никаде
    а и винаги ще ви дадат мнение за рамката която ще отива на гоблена
    и ако бързате ще ви я направят веднага

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •