Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 42 от 42
  1. #31

    Подразбиране

    Да, ама за сервиза забравих..Щом си разбрала, значи добре съм те опътила.

  2. #32

    Подразбиране

    Да побутна темата ,
    и да питам за ателието в Изгрев- дали все още е там, да не се разкарвам напразно и дали някой е отварял рамкиран техен гоблен- да не е лепен случайно? САз досега в Бургас съм давала предимно в магазинчето в тунела до барче- гъзарче- много съм доволна от изработката, но ми идват вече малко скъпички.

  3. #33

    Подразбиране

    Все още са си там. Баха в отпуск до 10 април.Скоро ми рамкираха след отпуската .

  4. #34

    Подразбиране



    Ще ги пробвам и аз, че са ми се събрали доста за рамкиране.
    Редактирано от titi_73 : 03.05.2011 в 16:25.

  5. #35

    Подразбиране

    Наскоро обикалях и не можах да намеря къде се намира точно това ателие.А съм живяла в този район.В нова кооперация ли е??
    Днес снахичката взема един гоблен рамкиран в Бриколажа.Много хубаво е направен.Утре ще направя снимка и ще го покажа.

  6. #36

    Подразбиране

    не е в нова кооперация,а в едно като барака-бившите едновремешни супери.около блок 5-6 .насреща има нова кооперация.

  7. #37

    Подразбиране

    Благодаря,сега вече разбрах

  8. #38

    Подразбиране

    Препоръчаха ми един майстор на дърворезби - зад Операта на ул. Климент Охридски. Чували ли сте нещо за него?

  9. #39

    Подразбиране

    За интересуващите се-ателието в Изгрев вече е преместено на друго място/бараката им е съборена/.А художниците се преместиха в бл.121 в к-с Славейков.Това е нова кооперация точно срещу входа на складова база Пиргос-като се мине под тунелчето срещу входа,веднага вляво
    rusinova@mail.bg

  10. #40

    Подразбиране

    Художниците които се преместиха от Изгрев в Славейков вече имат официален саит на ателието си www.ramki-kartini.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Най-добрите в рамкирането са ,Художниците както всички ги наричате (всъщност само единия е художник Росен Поптомов, който има невероятни картини ).Та същите тези момчета за улеснение на всички гобленарки от Поморие са предоставили богата гама от профили за рамки в нашия офис и вече може да не ходите до Бургас , за да си рамкирате гоблен при тях . Необходимо е само да посетите офиса ни на ул.Морска 50 .Ние приемаме поръчки за тях .В Бургас има доста места на които приемат поръчки за тяхното ателие , а сега вече и в Поморие има ,благодарим им за това улеснение

  12. #42

    Подразбиране

    Реклама:
    От много години ходя при един и същ майстор на рамки.Сега ателието е зад новата поща.Вателието се продават комплекти гоблени,както и конциДМЦ -семейна фирма много внимателни хора,много съм доволна-бързо и много качествено.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •