Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 42
  1. #16

    Подразбиране

    ако знаете в несебър как дерат кожи в едното ателие...
    за една икона,без да слагат стъкло,защото тя имаше,а рамката бе счупена и я смениха преди 2 години ми взеха 20лв и ги чаках 2 седмици
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте, за поставяне на рамки препоръчвам "Майстор" Димитър Бояджиев, който работи на ул.Богориди 37А, ет1, тел.0888008406, ателието му е много известно в Бургас, има информация в интернет. От много години го познавам и като галерия и като отношение и като професионалист- той е най-добрия в тази дейност в град Бургас. Много съм доволна от него и рамките са най-различни и красиви, цените са напълно приемливи. Последни си поръчах преди две седмици 3 малки зодии за детската стая и станаха много сладки.
    Мирослава
    Редактирано от mira1980 : 10.03.2010 в 13:36.

  3. #18

    Подразбиране

    mira1980, а къде (освен по телефона) можем да намерим този майстор?

  4. #19

    Подразбиране рамкиране

    опа този бояджиев малко прекали с рекламата маи няма много работа
    и стои цял ден на компа

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mira1980 Виж мнение
    Момчето (Митко Бояджиев) е много добър в изработката, да е жив и здрав! Нямам нищо против да го препоръчвам, направи ми отстъпка и съм много доволна. Не говорете лошо за никой и не съдете никого без да го познавате.
    mira1980, мисля че няма нужда да правиш повече реклама. Напълно достатъчно е че си дала телефон за връзка. Ако наистина е добър и други от форума ще те подкрепят.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  6. #21

    Подразбиране

    Имам 3 гоблена за рамки и много се чудя къде да ги дам

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galle74 Виж мнение
    Имам 3 гоблена за рамки и много се чудя къде да ги дам
    направи си ги в изгрев до бл 6 при художниците ще останеш много
    доволна

  8. #23

    Подразбиране подлеза на операта

    Цитат Първоначално написано от ROSI56 Виж мнение
    Четох вашите коментари каде си рамкирате гоблените .
    Аз лично от ниаколко години си рамкирам гоблените при две млади и много мили момчета худойници които се занимават с рамки повече от 15 години и сам много доволна от качеството на изработка и разнообразието от рамки които имат.Ходила сам в много ателиета в бургас и изобщо не сам доволна от цените и опъването на гоблена ,винаги са ми скривали част от гоблена .
    Последно си направих голиамата фрегата с много голяма рамка и антирефлексно стъкло за 39 лв.
    Ателието се намира в Комплекс Изгрев до бл 6 имам и Тел. ако някои се интересува
    Рамките в Подлеза на Операта се изработват от тези две млади и мили момчета в Изгрев.
    За една рамка не може да се съди дали е скъпа или евтина само от размера на гоблена. Голямата фрегата може да е рамкирана с рамка 4,80 лв./м или 18,30 лв./м. Но рамките в Подлеза са качествено изработени, има голямо разнообразие и качество и наистина са на разумни цени.

  9. #24

    Подразбиране

    Момичета,може ли да ми кажете къде се намират магазина и ателието за рамкиране в подлеза на операта,по-точно в кой подлез са?Търсих в подлеза под улица Христо Ботев,но няма такива неща
    rusinova@mail.bg

  10. #25

    Подразбиране

    точно в подлеза на операта от страна на центъра.като минеш дск и влизаш в подлеза в началото от ляво-малко магазинче.отсреща е едно магазинче за компютърни джаджи.

  11. #26

    Подразбиране рамки

    Благодаря!Ще бъда по-внимателна др.път.Точно там влязох в един магазинза бижутерия и попитах-казаха ми ,че не знаят.Но беше преди време
    rusinova@mail.bg

  12. #27

    Подразбиране магазин за гоблени в подлеза на операта

    Магазинчето за гоблени е до магазина за сребро. Там се приемат поръчки за рамкиране на гоблени, картини и др.

  13. #28

    Подразбиране

    А къде горе долу се намира бл.6 в изгрев. ориентирайте ме, не познавам този квартал добре. Иначе аз съм доволна от ателието зад краставицата(и друг път съм казвала),но бих искала да опитам и при тези художници. приемливи ли са им цените?

  14. #29

    Подразбиране

    С кола е най-лесно.Тръгваш за метро,но на колелото силно дясно,първата пресечка -дясно ,след това минаваш 30 метра свиваш ляво, 20 м пак дясно -това е между два блока . В началото има вляво една розова къщичка като заведение, а в дясно отпред има магазин хранителен. До него е и ателието. Доволна съм и винаги усмихнати и приветливи, готови да те консултират и се съобразяват с искането ти. Успех,дано съм обяснила .

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря. Горе долу добих представа. някъде зад сервиз Москвич се падат блоковете,нали така?

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •