Показване на 1 до 15 от 304

Hybrid View

  1. #1

    Post

    Юра,подаръкът за съпруга ти е много сладурски и закачлив.Блазе му,че има такава оправна жена."Старичките рози" в тази рамка са супер,а графиките ти са перфектни!

  2. #2

    Подразбиране

    Юра, колко много неща си избоцкала само
    Графиките са много хубави, браво на теб А розите са много изящни в тази рамка

  3. #3

    Подразбиране

    "Буря след затишие" Браво бе мадам. Толкоз неща си изработила , а да ги криеш от нас. Я показвай по- често.
    Всичко ми харесва.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #4

    Подразбиране

    Колко красоти нови и интересни си ушила!
    Да,графиките са винаги приятни за шиене ,а и бързо се вижда крайния резултат!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  5. #5

    Подразбиране

    Да си подновя и аз страничката...моите неща са правени по повод абитуриентската на синът ми и имат друг нюанс.
    Покана за гостите ни, украсявах бутилки с канап, а за него лично бродирах емблемата на Манчестър - оказа се лесна за работа но трудоемка понеже има доста пълнеж. Рамката трябва да е готова до края на седмицата .
    Предизвикателството за мен бяха бутилките защото ги направих почти на сляпо - дори не бях виждала какво представляват. Мисля че се получи....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    А ето и виновника за емоциите ми напоследък.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Тъкмо щях да кажа, че искаме снимка на абитуриента, но ти ме изпревари Да е жив и здрав Тодор, много щастие и късмет му пожелавам! И много успехи на изпитите!
    А ти си се справила чудесно с украсата на бала - поканите са много сладки, бутилките са супер оригинални
    Предполагам, че емблемата много е зарадвала собстеника си

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •