Страница 18 от 21 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 304
  1. #256

    Smile

    Заслужавал си е бързането -МНОГО ГОТИН МОДЕЛ

  2. #257

    Подразбиране

    Страхотни настроения има тук

  3. #258

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Толкова бързо гоблен не съм шила. Един модел на Дименшън който въпреки многото контур и различните видове бодове направих за има няма една седмица. За кухнята :

    Просто е страхотен БРАВО

  4. #259

    Подразбиране

    Пфууу едвам си намерих темичката....Коледно настроение в стил Вервако - сърчице

    DSC00001.JPG

  5. #260

    Подразбиране

    И възглавничка :
    DSC00005.JPG

  6. #261

    Подразбиране

    Ей, че са сладки и пак любимата ми фирма Vervaco!!! Много добре са изпипани!!! Изглеждат ми готови комплектовки май.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #262

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Ей, че са сладки и пак любимата ми фирма Vervaco!!! Много добре са изпипани!!! Изглеждат ми готови комплектовки май.....
    Готови са да , но си заслужават . Имам и две салфетки но те предстоят - голям мерак ми са та предполагам че бързо ще видят ял свят

  8. #263

    Подразбиране

    Супер са тези възглавнички и сърчица
    От миналата година ги трупам в запасите с надеждата да им дойде реда........ Сега ще се радвам на твоите,

  9. #264

    Подразбиране

    Натюрмортът е невероятен А възглавничката и сърчицето... просто разкош.

  10. #265

    Подразбиране

    Пак от серията Вервако - две коледни покривчици / ама според мен са си салфетки за хранене/ . Снимана е едната понеже другата е абсолютно същата.
    SP_A0344.jpg

    Имам молба - ако знае някой къде да си намеря панама Аида 14 със памук и лен да ми каже. Останаха ми конци и искам да направя още две. В Асеновград има на едно място но е тъмна....

  11. #266

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Пак от серията Вервако - две коледни покривчици / ама според мен са си салфетки за хранене/ . Снимана е едната понеже другата е абсолютно същата.
    SP_A0344.jpg

    Имам молба - ако знае някой къде да си намеря панама Аида 14 със памук и лен да ми каже. Останаха ми конци и искам да направя още две. В Асеновград има на едно място но е тъмна....


    Много са сладурски-браво на майсторката
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  12. #267

    Подразбиране

    Страхотни коледни красотички

  13. #268

    Подразбиране

    Благодаря Ви, че надничате при мен

  14. #269

    Подразбиране

    Много са красиви коледните ти произведения!!!!

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Имам молба - ако знае някой къде да си намеря панама Аида 14 със памук и лен да ми каже. Останаха ми конци и искам да направя още две. В Асеновград има на едно място но е тъмна....
    Провери в сайта на Милена стил - ако си харесаш нещо да мина да взема. Или Ирка88

Страница 18 от 21 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •