Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране Крем за лице

    Бих желала малко да разнообразя кремовете за лице. Най-често ползвам Нивея, Дева и Регал. Сега искам нещо по-различно, по-ефикасно за бръчки - не, че ги имам много, но все пак вече съм на 50
    Очаквам предложенията ви, мили момичета

  2. #2

    Подразбиране

    Аз бих ти препоръчала "Максимум" и "Еколаген" на "Орифлейм",те са специално за тази възраст Желателно е да се комбинират с почистващо тоалетно мляко от същата серия.

  3. #3

    Подразбиране

    В момента ползвам дневен и нощен на ейвън от последният каталог са с намаление.......И са точно за изглаждане на бръчки.Двата ги взех за 18 лв.


  4. #4

    Подразбиране

    От лятото аз използвам кремовете на Билка Доволна съм като се има в предвид че аз съм алергична и до сега се доверявах на много малко марки. С изненада виждам че ми понасят добре евтини са и много приятно ухаят.

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Бих желала малко да разнообразя кремовете за лице. Най-често ползвам Нивея, Дева и Регал. Сега искам нещо по-различно, по-ефикасно за бръчки - не, че ги имам много, но все пак вече съм на 50
    Очаквам предложенията ви, мили момичета

    Към крема, който използваш капни малко от някое етерично масло.
    Противобръчков ефект има маслото от пшеничен зародиш. В крема, който използвам сега съм сложила масло от жожоба. То удължава срока на годност и мн бързо попива

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Камелия, идеята ти е чудесна

  7. #7

    Smile

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Към крема, който използваш капни малко от някое етерично масло.
    Противобръчков ефект има маслото от пшеничен зародиш. В крема, който използвам сега съм сложила масло от жожоба. То удължава срока на годност и мн бързо попива
    Някъде бях чела,че лимоновото масло има добър ефект върху бръчките,освежава кожата,заглажда тена и я прави со сияйна

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, ще си позволя да ви дам един съвет - избягвайте да използвате кремове за лице с аромати в крема, колкото са по-изчистени от ароматните композиции толкова по-добре за вашата кожа - по-често срещани са алергичните реакции причинени от ароматите в продукта от колкото от други съдържащи го съставки

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм в групата на жените 50+ и с голямо внимание избирам кремовете за лице и тоалетното мляко. В последно време ползвам Дева тоал.мляко и един нов продукт от розовата серия на Дева - серум да изглаждане на бръчките. Доволна съм, още повече го ползвам сетрин и вечер. Но най-важното е основното почистване на лицето.

  10. #10

    Подразбиране

    Моето мнение е, че ако искаш някакъв по-осезаем ефект, ще трябва да използваш някаква медицинска козметика - кремовете на Vichy, Galenic, Лa Poche и други. Само, че са скъпи. Цените започват от 50-60 лева нагоре.

    Някакъв компромисен вариянт е Loreal. Чувала съм, че добре заглаждат бръчки и цените им са 20-30 лева.

    Аз все още няма нужда от кремове за бръчки, но за това пък си имам други проблеми по лицето (дифузни капиляри) и от опит знам, че ако искам да има някакъв ефект ще трябва да се изръся поне 60 лева за крем.
    Редактирано от rostso : 17.06.2010 в 12:18.

  11. #11

    Подразбиране

    права си-добрата козметика води до добри резултати.Моя позната в момента ползва този крем http://www.framar.bg/%D1%81%D1%82%D1...d30015323.html
    Като я погледнеш в лице,изобщо не можеш да й дадеш годините

  12. #12

    Подразбиране крем за лице

    Аз имам много чувствителна кожа и не мога да използвам дори средно скъпи кремове като на Лореал например от който се бях изприщила.
    Пробвах с българската козметика.
    Имам позната , която е в този бранш.
    Нейното мнение е , че българската козметика в момента е на много добро ниво. Рецептите се изпълняват точно и козметичните ни продукти не отстъпват на реномираните марки. Българската козметика е прясно произведена, докато скъпата е обикновено с изтичащ срок на годност по разбираеми причини.
    Продуктите на Рубела са превъзходни, както и на Красная линия.
    Миналата седмица си купих крем за лице - Пирин Дрийм, на Пловдивска фирма, за суха, чувствителна кожа. Фантастичен е, купих го от аптека, аптекарката ми го препоръча. Освен това говорим за цена - 5,60лв - 50 ml.

  13. #13

    Подразбиране Крем за лице

    На AVON също са много хубави кремовете и са на много изгодна цена.Е ако искаш много луксозен е по-скъпичко ама са със златни цастици ,зависи за каква кожа става въпрос.

  14. #14

    Подразбиране

    И аз бих ти препоръчала кремовете на билка

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Препоръчвам с две ръце този продукт: https://eli.bg/arad-krem-za-mazna-kozha-arad-cosmetics/
    Сайт в помощ на пазаруването - http://PromoFiesta.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •