Показване на 1 до 5 от 5

Тема: Конци Mez

  1. #1

    Подразбиране Конци Mez

    Момичета,искам да ушия събирачките на класове.Схемата е имам от нета благодарение на една от вас,но за съжаление съм пропуснала да си запиша от кого точно.Най-точните конци са на МЕЦ,има и ДМЦ,но според момичето и сравнителните таблици(ако познае себе си моля да ме извини ,че не е помня).Искам да попитам МЕЦ и Анхор едно и също ли е?Или са съвсем различни марки конци.И къде да намеря в Бургас от Мец,анхор има навсякъде.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ninfil Виж мнение
    Момичета,искам да ушия събирачките на класове.Схемата е имам от нета благодарение на една от вас,но за съжаление съм пропуснала да си запиша от кого точно.Най-точните конци са на МЕЦ,има и ДМЦ,но според момичето и сравнителните таблици(ако познае себе си моля да ме извини ,че не е помня).Искам да попитам МЕЦ и Анхор едно и също ли е?Или са съвсем различни марки конци.И къде да намеря в Бургас от Мец,анхор има навсякъде.

    Anchor е марката на конеца, а Coats Mez е фирмата производител


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Да ви покажа какви стари конци имам С тези Мец И Шурер са комплектовани старите вилери ,които ших.Но нямат номера. и освен това чилетата са по 10 метра.Качвам и една снимка на Анхор.Малко по-късно ще ви покажа и какви си купих от Ebay
    Последната снимка са новите Анхор,които са индийско производство
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #4

    Подразбиране

    Много благодаря за поясненията.Така се бях притеснила,че ако не са анхор няма да успея да намеря мец в Бургас,а колкото сравнителни таблици гледам,все различно показват Сега съм спокойна и ще си накупя анхорчета.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Да ви покажа какви стари конци имам С тези Мец И Шурер са комплектовани старите вилери ,които ших.Но нямат номера. и освен това чилетата са по 10 метра.Качвам и една снимка на Анхор.Малко по-късно ще ви покажа и какви си купих от Ebay
    Последната снимка са новите Анхор,които са индийско производство
    Само да поясня, че Конците Анхор с които се комплектоват новите Вилер също нямат номера, явно се правят специално за вилер

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •