Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Нелка, сигурна, сигурна територия, ама тоя сняг около тебе дето съм го виждала на една снимка...Не знам. И това си е голямо шубе
    Ама сега да не се изплашиш там. Поне можеш да се пързаляш наволя.
    С най-добри чувствва.
    Ако сега те поуплаших идвай в Бг, в нас на гости - само на 2 етаж сме и има една стая с 3 земетръсни шайби, дано това те привлече насам

  2. #17

    Подразбиране

    И аз съм на втория етаж, но по-добре да не ни се случват лоши случки
    Идеята да поканим Нелка в БГ е много добра (може би след няколко месеца - след 4-5)!

  3. #18

    Подразбиране

    Ducky,

    Тази година засега сме пощадени откъм такова количество сняг. Да видим кога ще се изсипе всичкият наведнъж.
    .................................................. .................
    Ама до пързаляне не съм я докарала: това е територията на половинката , той отсрамва цялото семейство.

    Иначе не ща шайби, не ща пружини! Така, както тогава завиждах на чайките, които се разлетяха, не съм завиждала никому за нищо.

    Странна стана тази рецепта за пита тук, я по-добре да спирам- с пожелание всичко да си остане само с думите и да не се случва в действителност.

    А след 4-5 месеца да, на път сме. Приготвяйте черешите! Предното лято имаше толкова дълго череши без животинки в тях, беше истински празник!

  4. #19

    Подразбиране Васильопита.Дето я обещах на Djemma:)

    Питата звуче много вкусно! Ще пробвам.

  5. #20

    Подразбиране

    Налка,
    тъй като няма начин да не минете от тук или поне вероятността е 50 на 100 няма да е зле да се обадите)
    От Игуменица или Патра минавате?
    И не се безпокойте за темата, моя е, а аз не се оплаквам

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Астрелаан,
    Различно, и от двете места.
    Но онзи път от Игуменица през баирите е ужасен, затова май клоним повече към Патра.
    И някак площадът след ферибота, горещината, всичко е толкова специално в Патра, мисля няма място за колебание.

    Иначе по-нагоре сме си нарочили едно градче, в което винаги спираме, мисля името е Аспровалтия(Asprovalta?). Обаче ако съм го объркала, спокойно може да се посмееш от сърце!
    Само не знам какво е станало там сега, навярно автобанът отдавна вече е готов?

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •