Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране

    Както ти е обяснила мацата този най -лесно ще го намериш , там има гоблени на солария, гинокардия ,ланарте, орхидея ,милена стил, на казанлък-кафевите кутии и др.Има магазин на ул.бенковски ,това е ул.пред входа на образцов дом ,след кръстовището малко по надолу към пазара.Там е магазина на Аксиома, официален вносител на ланарте, риолис и др.

  2. #17

    Подразбиране

    За щанда в Образцов дом се обадих на г-жа Рапалова и тя ми каза ,че по -рано от средата на юни няма да се отвори.Има вероятност за 6.06. ,но е малко вероятно.
    Нищо че са по - забутани- и на ул. Дрин е на забутано място ,ама като знаеш улицата се намира магазина - с питане.

  3. #18

    Подразбиране

    Къде се измасти магазинът от Образцов дом?

  4. #19

    Подразбиране

    Магазина си е в Образцов дом в дъното .В петък г-жа Рапалова, чистеше и подреждаше така ,че тази седмица да започне работа.

  5. #20

    Подразбиране

    Много благодаря за информацията ,при възможност ще го посетя.

  6. #21

    Подразбиране

    Момичета ,къде във Варна мога да намеря ДМЦ конци ? Благодаря предварително !

  7. #22

    Подразбиране за конци в варна

    Реклама:
    конци има зад пощата до магазина на ''Бурлекс'' на ъгъла на владислав и парижка комуна.другия магазин е на ъгъла на бенковска и велико христов.другия е на ъгъла на блока на пискюлиев и панайот волов на ъгъла(малко по навътре е магазина).за тези магазини знам че продават дмц на чиле и цената за която не съм много сигурна е 1.50.на метър дмц продават на гаражите на пазара на пазара на първия ред гаражи някаде по средата на редицата.и последния магазин в който знам че продават дмц е на ул.дрин до блок 31 в ламаринена барака(до магазина има магазин за семена а от другата му страна има магазин за дрехи мисля че имаше),но и там е на чиле.надявам се да съм ти помогнала.дано и други да се обадят.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •