Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

    Подразбиране За магазините за гоблени във Варна

    Здравейте отново от мен
    Като гледам почти цяла година не съм писала тук , но поне следя какво става като ми остане малко свободно време от .
    Запалените гобленарки от Варна знаят магазинчето на ул. "Антим I" / до Историческия музей/. Преди известно време обаче с изненада /неприятна/ открих, че го няма. А вчера гледам и другият магазин на пазарчето до Градска болница също е изчезнал. Знае ли някой тези магазинчета дали са закрити окончателно или просто са преместени някъде. Все пак само там продаваха конци на метър,а жената която продаваше до музея имаше винаги и голямо разнообразие на панами.

  2. #2

    Подразбиране

    ами според моите наблюдения тях ги няма от доста време, аз също останах разочарована, сега ходя в един магазин зад централна поща, за другите нямам информация дали са преместени


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  3. #3

    Подразбиране d

    Магаэинчето на "АнтимI" е эакрито окончателнол Това от централния паэар е преместено по на север до "Класпиле". Там има конци на метър

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Магаэинчето на "АнтимI" е эакрито окончателнол Това от централния паэар е преместено по на север до "Класпиле". Там има конци на метър
    Може ли по точни координати
    Класпиле, което е срещу бившия дом на красотата ли?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Може ли по точни координати
    Класпиле, което е срещу бившия дом на красотата ли?
    Ехо ! някой трябва да "актуализира " тази тема!

    Този магазин се премести от половин година на " Колхозния" пазар /в гаражите/ !

  6. #6

    Lightbulb Образцов Дом-->Billa

    Какво се случи с магазина за гоблени в "Образцов Дом"?

  7. #7

    Подразбиране

    Видах се преди няколко дена с Рапалова ,собственичката на магазина ,надява се за24 май да отвори.След пусканетона БИЛА, едва след него са започнали ремонта и на останалите магазини.Можеш да я потърсиш по тел. ,ако го нямаш ще го потърся и ще го напиша.

  8. #8

    Подразбиране

    "Притесних се" да не е "затворила" Иначе не ми е спешно!
    Редактирано от doris : 16.05.2010 в 21:09.

  9. #9

    Подразбиране

    От Рапалова знам ,че може да я търсите на следните тел. 74-67-42-дом.и0878182939, 0878421713

  10. #10

    Подразбиране

    Тя беше оставила тел. и на образцов дом-мар че като пуснаха Била го махнаха,но на мене няма да ми е удобно да я притеснявам по телефона

  11. #11

    Подразбиране

    Когато говорих с нея каза че няма никакъв проблем дая търсим по тел.,всичко от магазина е прибано при нея заради ремонта, а и тел.са същите които беше сложила на вратата .

  12. #12

    Подразбиране


    На 25. 05. ще ходя във Варна и имисля да си купя гоблени.Сега прочетох във Форума ,че Образцов дом вече не съществува.
    Къде тогава да си купя гоблени ?Кои са магазините за гоблени и къде има голям избор на фирми ?
    В Обр. дом изборът беше голям.А бих искала да си купя от Солария ,vervaco и от Кинокардия.Не живея във варна и много рядко ходя във Варна ,обикновенно за гоблени и сега съм объркана.
    Скоро започвам нова работа и няма да мога да дойда скоро във ВВарна.Къде бихте ме посъветвали да отида ?
    Аз знаех само за двата магазина - Образцов дом и на улица Дрин ,където работят с dimestions
    Ще ви бъда много благодарна , ако ми помогнете.

  13. #13

    Подразбиране

    На ул.Парижка комуна това е точно зад пащата в новопостроена сграда има магазин.За образцов дом можеш да провериш дали е почнала да работи или и се обади по тел. кажи и какво искаш и се оговорете да се видите.

  14. #14

    Подразбиране

    калинка гроздева ,благодаря за отговора,но не ми сатна ясно-
    магазинът зад Пощата единственият ли магазин за гоблени е?

    Или единственният с по- голям избор?Мисля да купя от няколко фирми ,затова искам да има достатъчно избор.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Има още няколко по-малки,но незнам как да ти обясня къде са,защото са и на по-забутани места.А този зад пощата е на по-централно място и няма начин да не го намериш.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •