Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Каталог на завод "България" - Казанлък.

    Попадна ми този каталог, както и ценова листа, актуална в момента.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Поръчки приемат на телефон 0431/64397 и изпращат с куриер.

  7. #7

    Подразбиране

    Днес си купих "Потъващо слънце" и цената беше същата.

  8. #8

    Подразбиране

    С какви конци е комплектован гоблена?

  9. #9

    Подразбиране

    С българско мулине, производство на завод България в Казанлък. Мненията за качеството им са противоречиви. Лично аз смятам че за цената им качеството е прилично, защото вече съм си имала работа с китайски, тайландски и всякакви конци от нисък ценови клас, и българските в никакъв случай не падат по-долу. Във форума има доста почитатели на гоблените на завод Казанлък, поради сполучливите цветови съчетания, народните цени и голямото количество конци. За недостатък смятам ограничения асортимент.

  10. #10

    Подразбиране

    Много често не може да сме убедени, че когато купуваме DMC с оригинални етикетчета, то наистина е оригинално. Произвеждат го на толкова места. Бях чула, че и в Казанлък произвеждат DMC. Така че ако са добри съчетанията защо да не се бродира с българско мулина. И по какво Ариадна са по-добри?

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Аз съм от Казанлък и имам доста гоблени на КАзанлък-АД.Макар и с български конци са доста сполучливи,като правя сравнение с последните години в които шия само с ДМЦ.Но понеже дъщеря ми работи в Завод България,със сигурност не произвеждат мулине на ДМЦ,а само тяхни прежди и конци за плетене.
    Veskin

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Аз също съм шила гоблени на Казанлък и трябва да Ви кажа,че съм много доволна от качеството и на конците и на схемите а за количество да не говорим,винаги остават.Даже бих казала,че тези на Казанлък ,за мен ,превъзхождат като цветово съчетание тези на Милена стил.
    Последния гоблен ,който уших на Казанлък е "Залез край езерото"за мен е прекрасен.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    вижте аз сам шила с казанлъшки конци "Хитлеровата зима"преди 20 години и до днес не са мръднали цветовете.Бяха и много добри като качество,не са рехави,но дали не са ги развалили сега незнам.Дано да не са.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •