Страница 1 от 22 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 324

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Благотворителност с Орхан Мурад и goblenite.org

    Здравейте скъпи колежки и колеги гобленари
    Обръщам се към вас с една идея, която може да популяризира форума ни и същевременно да спечели пари за благотворителност.
    За какво става дума?Както знаете певецът Орхан Мурад е с увредено зрение.Преди 2 седмици започна лечение в Русия за възвръщане на зрението.Той е известен и има приятели, които да му помогнат.Но в България има хиляди семейства,чиито деца не виждат и те няма как да съберат средства за операция и лечение.С цел подпомагане на такива семейства Орхан Мурад е направил фондация.
    Та идеята ми е да направим благотворителни търгове-един в Пловдив и един в София,където да продаваме миниатюри избродирани от нас.Сумичките ще са символични, на вас няма да ви коства много-от останали конци и за 1 час сръчните гобленари правят чудеса
    Със самата организация съм готова да се ангажирам аз, имам и идеи какви неща да избродираме,че всичко да се продаде.Съответно на тези събития ще бъдат извикани медиите, лице ще е Орхан Мурад, като освен фондацията ще бъде представен и нашия форум.
    Мисля,че всеки може да намери едни 60минути свободни за да избродира нещо, а каузата повярвайте си заслужава.
    Орхан Мурад не желае децата с увредено зрение да изгубят като цял живот в чакане.....
    След всяко събитие ще има колективна среща на форумците с него.
    Много ще се радвам ако се отзовете.Вече знам колко добросърдечни са всички от форума и съм сигурна, че можем да наберем доста добра сума за фондацията.

  2. #2

    Подразбиране

    Винаги съм приветствала такива начинания! Аз съм "ЗА". С удоволствие ще се включа в такава инициатива.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Чудесно! От личен опит знам как откликват съфорумките на благотворителни мероприятия.Ще се включа с удоволствие и даже ако нямаш против ще пусна темата на момичета, които заедно с мен са в Движение на бг майки, които имат дечица с очни заболявания и биха били много полезни!

  4. #4

    Подразбиране

    Подкрепям инициативата, с удоволствие ще се включа!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Много ви благодаря.Не очаквах буквално за минути да откликнете.Е то това са гобленарите
    NIA в теб винаги съм била 100% сигурна
    skorpion дори тези майки с болни дечица могат да се обърнат към фондацията
    sLaV много ти благодаря

  6. #6

    Подразбиране

    Ако може и аз съм вътре - ще помагам!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз ще ти пратя нещо - само уточни каква тематика да са
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Тематиката е без значение.Аз имам идея примерно да са буквички, за да може хората да купуват подаръци за близки и познати,може да са цветя,каквото и да е .Няма ограничение и на големината.Може да са миниатюри или нещо по-голямо.Аз лично мисля всяка вечер от другата седмица да бродирам по една миниатюра и разни буквички.От тук 5лв. от там 6лв. и така ще съберем достатъчно парички...

  9. #9

    Подразбиране

    С радост ще помогна и аз!

  10. #10

    Подразбиране

    Имам дори готово гобленче.Включвам се и аз.
    Кога и къде трябва да ги изпращаме?

    Поздравления за инициативата!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  11. #11

    Подразбиране

    Аз също се включвам - даже имам нещо готово - малко (по размери), но наистина от сърце
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  12. #12

    Подразбиране браво

    с радост ще помогна , обичам да върша организационни неща и винаги откликвам на такива инициативи

  13. #13

    Подразбиране

    teen_f браво. Иниациативата е страхотна и я подкрепям и с двете ръце. Бях решила да правя за коледа подаръци за близките ушити от мен. Ще направя и няколко за тези малки създания които бог не им е дал зрение или пък по накакъв начин им е отнето. Пък дано повечето от тях могат да се излекуват.
    Искам само да попитам може ли гобленчетата да са на празнична тематика или по-точно с коледни мотиви? И трябва ли да са в рамка?
    zeza_v@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Мили момичета,наистина не съм се съмнявала и за миг,че ще откликнете с готовност.Няма значение на каква тематика ще са.Може да са дори буквички или малки цветя.Тези,които не са в рамки,аз ще се постарая да рамкирам с рамки от всичко по левче.Най-евтиния за момента вариант е да се изпращат по автобус до Хасково.Защо до там-ами там имам човек,който може да ги прибира от автогарата.А и по този начин изпращането ще ви е само лев или два.
    Моля всичи,които желаят да ги пращат по пощата да ми пишат на лични,за да им дам адрес.
    Искрено ви благодаря за отзивчивостта....

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Както съм част от вас, така съм и родител на такова дете..........! Знам колко е трудно, и колко е благородно това, че искате да помогнете по някакъв начин! ще помагм и аз с каквото мога!

Страница 1 от 22 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •