Показване на 1 до 15 от 324

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    teen f, току-що завърших двечки и вече съхнат. Ще ги монтирам и след обяд мога да ти ги дам. Удобно ли е да ти ги донеса лично и къде, да не минавам през Бълг. пощи?

  2. #2

    Подразбиране

    Днес трябва да пристигнат и нашите .Дано да няма проблеми
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Всичките са тоооолкова красиви,аз мисля че всичко ще се продаде...даже ще питат и за още
    Гордея се че съм часто от всичко това

  4. #4

    Подразбиране

    Много се радвам, че моите скромни нещица са пристигнали без проблем. И дано се уреди въпроса със залата за излагане на всичко изпратено. Аз също смятам, че Слави би се навил да популяризира търга, ако Орхан Мурад му се обади. Гледала съм негово гостуване при Слави и останах с впечатление, че са в добри отношения. А и предвид предстоящите коледни празници, когато всички известни личности демонстрират благотворителност, едва ли ще пропусне да си направи реклама. Слави имам предвид.

  5. #5

    Подразбиране

    Много, много благодаря на teen_f за добрата новина и предполагам за съдействието й, и това на близките й пред Български пощи и, че най-после колетът се откри.
    Още веднъж хиляди благодарности мило момиче от мен и от Вяра - сега веднага ще й се обадя по телефона, за да й съобщя хубавата новина.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •