Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 324

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    pepina_p нека да мине срещата с Орхан и утре срещата на форума в София и ще ти пиша ЛС

  2. #2

    Подразбиране

    Дарени от Фани-Димитровград
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Синьото слонче замина на 20лв.Как ви се струва?

  4. #4

    Подразбиране браво

    много се радвам ,че се събират паричките за децата надявам се ,че и моите миниатюри ще допринесат нещо -руми от видин съм , негърчето го ших сголяма любов нищо ,че е зима дано някои му хареше и да си го купи

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Синьото слонче замина на 20лв.Как ви се струва?
    Супер,цената е много добра!

  6. #6

    Подразбиране

    Аз се надявам всичко да се купи.Мисля си след като така от интернет ги виждат и искат да ги купят,какво ли ще се случи на търга

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Аз се надявам всичко да се купи.Мисля си след като така от интернет ги виждат и искат да ги купят,какво ли ще се случи на търга
    Ми то с такъв организатор-професионалист като теб.....просто не сме и очаквали друго

  8. #8

    Подразбиране

    Съжалявам,но явно няма да се получи с НДК

  9. #9

    Подразбиране

    Днес срещата с Орхан не можа да се проведе,поради независещи и от двете страни обстоятелства.Да видим утре на срещата на форума какво можем да измислим и какво Орхан е измислил (имаше идея,която трябваше да обсъдим днес).
    Не се отчайвайте...И по интернет да е-пак ще се продадат всички неща!

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета аз писах на една от потребителките тук,която каза че има дъщеричка с увредено зрение за да я питам за състоянието на детенцето.Най-редно ми се струва средствата да отидат за нейното детенце.Но тя не отговори.
    Моля ви погледнете тук : http://www.podari-nadejda.com/index....id=5&Itemid=27 и ми кажете как ви се струва?Както сме тръгнали парички за едно пътуване на това детенце ще се съберат.Ако не другия вариант е паричките да отидат за училище "Луи Брайл",където се обучават незрящи дечица.Ако някоя от вас знае за конкретно незрящо детенце-моля да пише.Аз все се надявах с търга да се вдигне шумотевица и така да си намерим детенце.
    Към момента са продадени 5 гоблена-за 300,15,15,18,20лв.Тоест обща стойност 368лв.На срещата утре ще обсъдя с момичетата от София някои варианти и ще пиша.

  11. #11

    Подразбиране

    Лично аз не се наемам да преценя кое детенце е по-важно от друго.

    Оставям решението на другите. Каквото решат - аз съм ЗА!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Към момента са продадени 5 гоблена-за 300,15,15,18,20лв.Тоест обща стойност 368лв.
    Гобленът за 300 лева, teen_f е продала на майка си! И се е пазарала с нея...
    Мили колеги, да направим една мозъчна атака как да организираме този базар! Има толкова много красиви гоблени и гобленчета! Но явно нямаме опит в организацията на такъв род дейности!
    Ако има някой, а няма начин да няма, моля го да помага!


    И моят скромен принос.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Teen - че, днес си изпратих гобленчетата за инициятивата. Не са много,но се надявам да помогна поне малко! За цени не мога да кажа нищо - оставям преценката на теб, ти знаеш най-добре.

    Благодаря ти за всичко!

    П.С. Изпратих на този адрес Хасково 6300, бул."Съединение"69,Пънар Кязим с препоръчано писмо!

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета,моя мечок с червената шапка и шала замина за 27лв.

  15. #15

    Подразбиране

    Eто го и моят скромен принос
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •