Страница 20 от 22 ПърваПърва ... 101819202122 ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 324
  1. #286

    Подразбиране

    Ами ти вземи да понапишеш какво си попродала и какво се продава най лесно, пък може и да се понамери още нещичко, само да не е на адрес в Хасково, че още ме държат бясовете от предното бавене

  2. #287

    Подразбиране

    http://pnar.multiply.com/photos/album/415/415
    тука са нещата,които останах.Има и малко картички но тях по бързата процедура ще ги продам
    Най-лесно се продават миниатюри-малки животни,пейзажчета.Само че да са максимум 3-4 цвята за да се пуснатна цена 10-12лв.Хората до тази сума са готови да дадат.
    Различни картички също се продават.Но пак-да са с 1-2 цвята,не много големи бродерии за да се пуснат на 4-6лв.

    Няколко жени купиха за внучетата си,а една приятелка си купи избродирано меченце за да го прави на възглавничка за племенника си.Kiki_niki умее да шие и аз лично мисля за следващата инициатива да ушия 1:2 гоблени и да и ги дам да ги направи на възглавнички.Така поне ще можем малко по-скъпо да ги продадем.

    Ето примерни неща,които аз лично ще ушия http://pnar.multiply.com/photos/album/416/416

    P.S.Да успокоя rostso,че почти всички нейни картички се продадоха.Пуснахме ги на 1,1.2,1.3 и ги изкупиха

  3. #288

    Подразбиране

    Чудесно върви този базар. teen_f ти си вълшебница. Дано успеем да съберем поне за едно детенце парички.
    А за бъдещ базар в Пловдив съм съгласна да ушия още няколко миниятюрки стига да се организира и ще ги донеса лично. Пожелавам успех.
    zeza_v@abv.bg

  4. #289

    Подразбиране

    Миличка, че те не останали!
    Браво на теб!
    А най-важното е, че вече имаш натрупан опит за това какво се търси и купува!
    За в бъдеще да знаем!

  5. #290

    Подразбиране браво

    миличка браво на отличната организация , за мен всичко беше на шега дори изпратих миниатюрите ,които уших за 2-3 дни, така просто ако стане - но за следващи такива благотворителни търгове ще помисля и ще се приговя по-добре , и без всякакви резерви

  6. #291

    Подразбиране

    Страхотни сте момичета, предлагам всяка една от нас, която има желание да помага ей така между другота да поушива по една две миниатюрки докато си "почива", за да сме готови при следващ търг. Съжалявам, че не успях да се включа в този но вече се занимавам с едно малко гобленче и чакат още, така че за следващия път да съм първа! УСПЕХ НА ТЪРГА!

  7. #292

    Подразбиране

    Аз за следващия път измилих и система за да не давате пари за изпращане,но да видим дали ще проработи
    Орхан е толкова очарован от всички гобленарки,че си нямате на идея.Вчера дори изпрати целувки.
    Не знам как да ви благодаря за нещата,които ушихте и дарихте.Накрая вече като са събрани една голяма част от паричките чувството е прекрасно.Много нерви отидоха-ту с Български пощи,ту с УНСС за мястото,ту с не знам какво,но си заслужаваше.
    За вас момичета

  8. #293

    Подразбиране

    Наистина допринесохме много,но без теб.....нищо нямаше да се получи.
    Благодарим ти за упоритостта и голяма работа която свърши!

  9. #294

    Подразбиране

    Миличка, ти заслужаваш много за цялата организация - справи се отлично! Вече сме подготвени за следващия път Браво!

  10. #295

    Подразбиране

    Момичета днес по ТВ7 не даваха нищо за базара-оставили са ни за следващата седмица.Но по радио София говорихме за базара,за гоблените,за вас и Орхан в национален ефир изказа благодарности и надежда базара да се превърне в ежегоден

  11. #296

    Подразбиране

    за отличната организация!Дано да помогнем на дечицата,а за следващия път ще сме на ясно какво се търси.

  12. #297

    Подразбиране

    s udovolstvie 6te se vkliu4a i sledva6tiq pyt ,ve4e znam kakvo se tryrsi po snimkite koito pokaza i 6te se podgotvq po- dobre .
    mnogo mi se iska da gledam reportaja po tv7 tazi sedmica i 6te sym mnogo blagodarna ako nqkoi moje da mi kaja koga 6te se izly4i
    mnogo se radvam ,4e u4astvah v tova na4inanie ,iskam da pozdravq teen-f za 4udesnata rabota i vsi4ki goblenarki
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #298

    Подразбиране

    Поздравления, teen_f за организацията и свършената работа! Поздрави на всички гобленарки, които откликнаха !
    В личен план- много се радвам, че не видях моите нещица в останалите Вярвам, че всичко ще се продаде и поне едно детенце ще прогледне !

  14. #299

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    За вас момичета
    Благодаря и поздравявам всички съмишленици! Подкрепям идеята за ежегодност на базара,и ще помагам с каквото мога.
    А какво ще се случи с непродадените неща?Струва ми се,че не е лесно тяхното съхранение и опазване.

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    alex76 не продадените неща ще се продадатПроявиха интерес от една банка и мисля,както са си с кашончето да ги нося там.Мисля до края на месеца всичко да е продадено.А ако наистина остане нещо-или да го върна гоблена на собственика или да го пратя за някой от базарите,които се организират сега.

Страница 20 от 22 ПърваПърва ... 101819202122 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •