Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 324

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    За следващите базари ще има още повече ентусиасти.....

  2. #2

    Подразбиране

    Тийнче, нищо не трябва да се връща, по добре
    намали цените с някой и друг лев / аз така мисля/.
    В събота имаше благотворителен базар и в Бургас към бг-мама
    по случайност минавах от там. С бродерийки имаха само картички
    които се продаваха по 5 и 7 лв.
    ..::Gobelin World::..

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    в последно време много трудно влизам във форума.Дано този път се получи.Идеята е прекрасна и нека всичко останало отиде и на други базари.А за следващия-може би е добре да знаем какво се търси и така да има още повече полза.

  5. #5

    Подразбиране

    Добра сумичка събрахме..... Остана ли още нещо за продаване?

  6. #6

    Подразбиране

    Останаха още няколко неща,за които вече има желаещи
    По последни данни билет София-Уфа струва около 1200лв. двупосочен.Ако успеем да намерим билети на тази цена,ще успеем с продадените неща да купим 2-за детенцето и за придружител

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета, поклон пред това, което направихте. В следващия базар ще бъда първата, която ще се включа, в момента бродирам за търга на ДЗДУ "Дъга", който ще се проведе по повод Деня на детето и паричките са за сензорна зала в дома. От коледния базар бяха събрани 3700 лв. и залата е започната но ще трябват още парички и за оборудване. Но пишете и мене за следващите търгова. за всички, които се включиха в този базар и успех на детенцето, което ще пътува.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Пристигнаха още две праткиТях ще оставя за следващия базар.Идеални са защото могат да се продадат по всяко време.
    Целувки и благодарности на leti_at за картичките и на nadejdabr за сладурските гоблени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Следващия път,ще се присъединя и аз момичета в някой базар,този път бях затрупана да правя коледни подаръци за хора,които уважавам от форума,
    и не можах да се включа

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    manka и моралната подкрепа ни е достатъчнаА ако ти се включиш в базара,май ще имаме за година на пред какво да продавамеКато те знам как шиеш в промишлени количества.На Китай една като теб им трябва и целия народ може да им остане безработен:0

  13. #13

    Подразбиране

    teen_f как се развиха нещата след базара? Имам в предвид детенцето кога ще пътува/ако вече не е заминало/?
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Аз също искам да се включа в тази кауза,имам някой малки гобленчета,но ще следя до къде сте и сигорно ще ги пратя.

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета,паричките са преведени на Фондацията.Чакам ducky да сканира вносната бележка
    Момиченцето е вече в Русия.Най-хубавото е че е заминало без нашата пряка помощ.Косвено сме и помогнали със сигурност.
    Сега търсим друго детенце което да пътува.
    Орхан за едно момче от Монтана(или Враца) ми каза.Баща му е изоставил майка му за това,че детенцето е сляпо.Трите деца и майка им живеят в пълна мизерия.Повече информация-като се видя с Орхан.
    Междувременно помислете за останалите гоблени,какво да ги правим.Единия вариант-нов базар,другия вариант-за други каузи да се изпратят.

Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •