Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 324
  1. #301

    Подразбиране

    Оставям решението на вас,които сте пратили тези гоблени.И по-горе писах,че единия вариант е да ги продам в Хасково,а другия да ги изпратя другаде

  2. #302

    Подразбиране

    Никога не съм се съмнявала в дипломатичността ти.Убедена съм,че ще успееш да ги продадеш.
    Сигурна съм,че ще видим...........изпразнено кашонче.
    Моите неща продавай,раздавай,но не ги искам обратно...

  3. #303

    Подразбиране

    О няма да раздавамеОт всяко нещо ще се вземат парички-капка по капка-вир става.

    Имаме запазени още 5 гобленчета на стойност 164лв.

    СЪБРАНА СУМА КЪМ МОМЕНТА=1395,7лв.
    Честито

  4. #304

    Подразбиране

    Аз също смятам, че ще е по-добре да се изпратят на друг базар, наример за който скорпион писа. Или, ако имаш къде да ги съхраниш, да останат за следващ такъв базар - дано наистина има възможност да се организира базар всяка година.

  5. #305

    Подразбиране

    И аз не искам да ми се връща нищо.Напротив, ще изпратя още за следващия базар, предполагам пролетен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #306

    Подразбиране

    Ами с Орхан си говорихме ако сте съгласни за 14-ти февруари да се направят 2 базара-в Пловдив и София паралелно.Ако успеем да съберем пари той може да организира за 1-2 седмици още едно детенце да се подготви за пътуване.

  7. #307

    Подразбиране

    За следващите базари ще има още повече ентусиасти.....

  8. #308

    Подразбиране

    Тийнче, нищо не трябва да се връща, по добре
    намали цените с някой и друг лев / аз така мисля/.
    В събота имаше благотворителен базар и в Бургас към бг-мама
    по случайност минавах от там. С бродерийки имаха само картички
    които се продаваха по 5 и 7 лв.
    ..::Gobelin World::..

  9. #309

  10. #310

    Подразбиране

    в последно време много трудно влизам във форума.Дано този път се получи.Идеята е прекрасна и нека всичко останало отиде и на други базари.А за следващия-може би е добре да знаем какво се търси и така да има още повече полза.

  11. #311

    Подразбиране

    Добра сумичка събрахме..... Остана ли още нещо за продаване?

  12. #312

    Подразбиране

    Останаха още няколко неща,за които вече има желаещи
    По последни данни билет София-Уфа струва около 1200лв. двупосочен.Ако успеем да намерим билети на тази цена,ще успеем с продадените неща да купим 2-за детенцето и за придружител

  13. #313

    Подразбиране

    Момичета, поклон пред това, което направихте. В следващия базар ще бъда първата, която ще се включа, в момента бродирам за търга на ДЗДУ "Дъга", който ще се проведе по повод Деня на детето и паричките са за сензорна зала в дома. От коледния базар бяха събрани 3700 лв. и залата е започната но ще трябват още парички и за оборудване. Но пишете и мене за следващите търгова. за всички, които се включиха в този базар и успех на детенцето, което ще пътува.

  14. #314

  15. #315

    Подразбиране отговор

    Реклама:
    миличка остави непродадените неща за друг базар ,видях от моите непродадени ,но надявам се ще се продадът , а ще подготвя и нови за следващия път ще се готвя по сериозно

Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •