Страница 6 от 22 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 324
  1. #76

    Подразбиране

    И моята пратка я върнахакакво да правя?

  2. #77

    Подразбиране

    Мили момичета,наистина се извинявай за тази простотия с Български пощи.Както писах на lari те май искат и малкото име на пощальонката да се посочи.
    Поправете адреса по следния начин и ако ви издържат нервите изпратете гоблените пак.
    Хасково 6300,бул."Съединение"69 пощенски клон 4,пощенска кутия 64, за Пънар Кязим

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета,разбрах какъв е проблема.Трябвало да се посочи и пощенска кутия,когато става думи за пратки/колети.До сега сме нямали проблеми,но сме получавали само писма.
    И пак адреса:
    Хасково 6300,бул."Съединение"69 п.к.64, за Пънар Кязим
    пощенски клон 4
    Мила teen_f, днес изпратих моят гоблен и от пощата се учудиха на адреса.Трябва да се посочи или адрес за доставка или пощенска кутия в клона.Аз оставих и двете,така както си ги изписала,но не знам...Струва ми се,че пак ще има върнати пратки

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Все още не съм се прибрала в Хасково да видя какви изненади се крият там,но веднага щом отворя пакета ще снимам и ще сложа тук снимките.
    Моля Александра да поясни за чудото на Български пощи и да каже как е изписала адреса,че не са се получили гафове
    Изненади от моя страна няма,аз показах пратката си.
    Колкото до чудото с Български пощи,ето част от него:http://smmt.business.bg/
    Правилата са малко странни,поне за мен,от малката единица към по-голямата:
    име на подател
    улица
    квартал
    п.код,населено място

    Това се поставя в горния ляв ъгъл,а в долния десен се пише в същата последователност адреса на получателя.
    Аз пуснах пратката 2-3часа преди да се подаде допълнителната информация с пощ.кутия и пощ.клон,т.е. аз написах само:
    Пънар Кязим
    бул."Съединение"69
    6300 Хасково

    Пуснах го препоръчана пратка.И това е.
    Много се радвам,че се е получило,и колетът е където трябва.Надявам се да се получи и добро наддаване,и да се съберат мнооооого парички за милите дечица.

  5. #80

    Подразбиране

    Оф,проблема е в централна поща в Хасково.
    Моля ви задължително пишете и пощенска кутия.Макар че и без нея трябва да доставят всичко.
    Да се оплача че един сертификат от Англия също ми се губи заради тяхната простотия и идиотщина

  6. #81

    Подразбиране

    Във Варна на 7 .12 ще има благотворителност в спортна зала ,още не съм проучила нещата,това ми го казаха днес и реших,моята пратка да си я занеса направо на място,нали пак става въпрос за деца в неравностойно положение,дали,ще са от нашата държава или извън чертите и,това няма значение,важното е да се помага на тези бедни душици!Така ,че ако искат варненки ,могат да се възползват от ситуацията и да проверят как стоят нещата.Мисля,че може да се носи направо там и да се присъства по време на наддаването,но още не съм наясно.

  7. #82

    Подразбиране

    Аз след края на този търг съм ОК да пратя и за търга във Варна

  8. #83

    Подразбиране

    Момичета,ето първата готова за търга миниатюра-рамкирана и натъкмена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

    Подразбиране

    Пристигнали пратки от:
    Александра от Лясковец
    Христина от Бяла Слатина
    Златка от Стара Загора
    Райна от Карлово
    Надя от Сливен
    Целувки и благодарностиОчаквайте гоблените ви да бъдат снимани и поставени тук

  10. #85

    Подразбиране

    Най-после българските пощи се смилиха и над мен и пратката е пристигнала!

  11. #86

    Подразбиране

    Другата седмица и аз си пускам пратката по пощата! Изчаквах да посъбера малко,че да е само едничко!

    Когато съм готова ще се обадя,доколкото знам срока е до края на месеца-нали? Ако трябва да се поразбързам малко!

  12. #87

    Подразбиране

    До 26-ти ще чакаме праткиМакар,че ако дойдат и на 1-2.12 не е проблем,тъй като на место можем да попълним колекцията(стига да се съгласят от УНСС).
    Ако знаете из университета как ви се радват.При всяка среща или телефонен разговор ме питат-как са гобленарките

  13. #88

    Подразбиране

    Момичета,страхотни сте
    Както си пристигнах преди час, се нахвърлих на нещата които сте ушили и сте изпратили.Страхотни нещаЕто на този линк качвам снимките,а утре ще ги снимам поотделно всички неща.
    alex76 миличка мерси за паричките.Те ще отидат в касичката,където ще се събират пари за децата.Аз ще купя рамки за всички нерамкирани гоблени-няма проблем
    Просто сте страхотни ей
    http://pnar.multiply.com/photos/album/401/401

  14. #89

    Подразбиране

    Иска ми парола....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Извинявам сеГотово

Страница 6 от 22 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •