Страница 8 от 22 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 324
  1. #106

    Подразбиране

    Браво на всички момичета...
    Ето нещо и от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #107

    Подразбиране

    много се радвам ,4е моите скромни графики са ве4е при теб.надявам се ,4е следващия път ще имам пове4ко веме за да мога да се подготвя с нещо по -голямо

  3. #108

    Подразбиране

    Днес изпратих моят скромен принос за базара. Надявам се,че най-късно до два дни ще пристигнат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #109

    Подразбиране

    Ей страшни стеСамо сега започва най-трудния етап-да определим цените на вашите творби.
    Аз предлагам цените да са в интервал.Примерно 18-25лв. и всеки,който иска да купи гоблена да даде колкото му сърце дадеКакво ще кажете?

  5. #110

    Подразбиране

    Предлагам да имат само минимална цена и кой колкото иска да даде отгоре.

  6. #111

    Подразбиране

    Да вдигнат ръце тези трички от вас (от Австрия,Асеновград,Видин), които са пратили гобленчета

  7. #112

    Подразбиране

    Много е относително да се определя някаква граница . Все пак предлаганото е много разнообразно по стойност. Има опасност да стане приравняване и тези,които заслужават по-висока цена да се продадат на безценица, а другите пък, на които е завишена цената да не се продадат. Мисля,че на по-големите гоблени е по-добре да се фиксира цената, а на дребните нещица да се определи минимална цена по видове - картички, малки гобленчета, торбички.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Да вдигнат ръце тези трички от вас (от Австрия,Асеновград,Видин), които са пратили гобленчета
    Хайде да предположим - от Австрия според мен Рачко 75, от Видин освен скорпиончето няма кой друг да е. Виж от Асеновград сериозно се затруднявам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Хайде да предположим - от Австрия според мен Рачко 75, от Видин освен скорпиончето няма кой друг да е. Виж от Асеновград сериозно се затруднявам.
    Аз съм от Австрия

    Да не е пристигнало...

  10. #115

    Подразбиране

    Не знамЛеля ми се бореше нещо с пакетите и по телефона ми каза само градоветеЩе разуча
    А за цените-аз на моите ще дам цени,ще помоля и вие да дадете ценички на вашите.
    Най-големия гоблен-немската овчарка alex76,която го е шила му даде цена.И той вече е купен,но въпреки това ще бъде изложен.
    Може би там щеше да е най-големия проблем,защото е голям и скъп гобленНо се уреди

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Хайде да предположим - от Австрия според мен Рачко 75, от Видин освен скорпиончето няма кой друг да е. Виж от Асеновград сериозно се затруднявам.
    Наистина кой ли от Асеновград е пратил а?!?

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galja Виж мнение
    Аз съм от Австрия

    Да не е пристигнало...
    Май оплетох конците Извинявай Галя, ама като не си се идентифицирала по местоживеене
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #118

    Подразбиране

    Това с оценяването,е много неприятен момент.
    Радвам се,че проблемът с немската овчарка се е "уредил"...

  14. #119

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Май оплетох конците Извинявай Галя, ама като не си се идентифицирала по местоживеене
    Ми порзгледах как мога да го направя,но нещо неуспях

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от galja Виж мнение
    Ми порзгледах как мога да го направя,но нещо неуспях
    Най-отгоре на страницата,в лентата със задачите,има опция Контролен панел,влизаш там,избираш Промяна на профил.И попълваш полетата,които желаеш.
    Ако има нещо,което те затруднява,пиши ми на ЛС.

Страница 8 от 22 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •