Здравейте скъпи колежки и колеги гобленари
Обръщам се към вас с една идея, която може да популяризира форума ни и същевременно да спечели пари за благотворителност.
За какво става дума?Както знаете певецът Орхан Мурад е с увредено зрение.Преди 2 седмици започна лечение в Русия за възвръщане на зрението.Той е известен и има приятели, които да му помогнат.Но в България има хиляди семейства,чиито деца не виждат и те няма как да съберат средства за операция и лечение.С цел подпомагане на такива семейства Орхан Мурад е направил фондация.
Та идеята ми е да направим благотворителни търгове-един в Пловдив и един в София,където да продаваме миниатюри избродирани от нас.Сумичките ще са символични, на вас няма да ви коства много-от останали конци и за 1 час сръчните гобленари правят чудеса
Със самата организация съм готова да се ангажирам аз, имам и идеи какви неща да избродираме,че всичко да се продаде.Съответно на тези събития ще бъдат извикани медиите, лице ще е Орхан Мурад, като освен фондацията ще бъде представен и нашия форум.
Мисля,че всеки може да намери едни 60минути свободни за да избродира нещо, а каузата повярвайте си заслужава.
Орхан Мурад не желае децата с увредено зрение да изгубят като цял живот в чакане.....
След всяко събитие ще има колективна среща на форумците с него.
Много ще се радвам ако се отзовете.Вече знам колко добросърдечни са всички от форума и съм сигурна, че можем да наберем доста добра сума за фондацията.