Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122
Показване на 316 до 324 от 324
  1. #316

    Подразбиране

    Пристигнаха още две праткиТях ще оставя за следващия базар.Идеални са защото могат да се продадат по всяко време.
    Целувки и благодарности на leti_at за картичките и на nadejdabr за сладурските гоблени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #317

  3. #318

    Подразбиране

    Следващия път,ще се присъединя и аз момичета в някой базар,този път бях затрупана да правя коледни подаръци за хора,които уважавам от форума,
    и не можах да се включа

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #319

    Подразбиране

    manka и моралната подкрепа ни е достатъчнаА ако ти се включиш в базара,май ще имаме за година на пред какво да продавамеКато те знам как шиеш в промишлени количества.На Китай една като теб им трябва и целия народ може да им остане безработен:0

  5. #320

    Подразбиране

    teen_f как се развиха нещата след базара? Имам в предвид детенцето кога ще пътува/ако вече не е заминало/?
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  6. #321

    Подразбиране

    Аз също искам да се включа в тази кауза,имам някой малки гобленчета,но ще следя до къде сте и сигорно ще ги пратя.

  7. #322

    Подразбиране

    Момичета,паричките са преведени на Фондацията.Чакам ducky да сканира вносната бележка
    Момиченцето е вече в Русия.Най-хубавото е че е заминало без нашата пряка помощ.Косвено сме и помогнали със сигурност.
    Сега търсим друго детенце което да пътува.
    Орхан за едно момче от Монтана(или Враца) ми каза.Баща му е изоставил майка му за това,че детенцето е сляпо.Трите деца и майка им живеят в пълна мизерия.Повече информация-като се видя с Орхан.
    Междувременно помислете за останалите гоблени,какво да ги правим.Единия вариант-нов базар,другия вариант-за други каузи да се изпратят.

  8. #323

  9. #324

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето моята героиняКатенце много ти благодаря

Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •