Страница 10 от 22 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 324
  1. #136

    Подразбиране

    Аз пък мисля, че Слави не може да не се навие на коментар в шоуто си, ако Орхан Мурад се съгласи му гостува и сам обяви идеята. Мисля си, че и на хората ще стане интересно. А ако чрез медиите и Слави успеем да популяризираме идеята може непрекъснато да се правят търгове по интернет например (само да има кой да се занимава)
    Лично аз мога да правя малки неща, мисля че и други ще могат.

  2. #137

    Подразбиране

    Аз се наемам да организирам ако направим някаква такава верига.А и всяка вече за един филм време правя по една миниатюра.
    Ще предложа на Орхан Мурад идеята с гостуването.От него знам,че със Слави са в добри отношения.

  3. #138

    Подразбиране

    Браво момичета,че ме подкрепихте с идеята за Слави...Сега остана да напиша е-майл до предаването му и да се надяваме да сттигне и до него....Вие какво предлагате?

  4. #139

    Подразбиране

    Какво ще кажете директно Орхан да се свърже с него?
    galja проблем ли ще е малко да изчакаме?Ако не се получи-ще пробваме сами

  5. #140

    Подразбиране

    Галя, изчакай малко с имейла. Имам опит със Слави в това отношение и зная ,че шансовете са минимални. Освен, ако лично не се познаваш с него.
    За сега вариантът на Тийн е по-добър.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #141

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Галя, изчакай малко с имейла. Имам опит със Слави в това отношение и зная ,че шансовете са минимални. Освен, ако лично не се познаваш с него.
    За сега вариантът на Тийн е по-добър.
    о.к няма проблем..аз искам от все сърце да помогна и бих направила всичко за това.

  7. #142

    Подразбиране

    Мили момичета, аз съм майката на via_1313 нашият скромен принос в поетата инициатива пое по пътя за Хасково в сряда 19.11.08 г. и за наше най-голямо съжаление все още не е пристигнал. Току що се връщам от пощенския клон в който изпратихме пратката - служителката ми отговори, че колетът е заминал още същия ден и е сигурна, че в четвъртък е бил в Хасково, попитах я какъв е реда за издирване на изгубени пратки и тя ми отговори, че се подава иск след 20-ия ден и започва издирването, но това не ни устройва, защото тогава вече ще е късно. Съветът й беше на място в Хасково да се провери.
    Моля инициаторите да потърсят по настойчиво колета в пощата по изпратените данни

  8. #143

    Подразбиране

    kara52, не се притеснявай.... Най-вероятно колета просто ще се позабави!
    Аз веднъж така чаках 10 дена едно писмо, но накрая пристигна.
    Ходих да искам да пусна жалба по повод, че не е пристигнало и ми казаха, че аз не мога да направя нищо. Жалбата се пуска от подателя и до 20 дена ще има инспекция. Така, че жалбата ще трябва да я подадеш ти. Получателите абсолютно нищо не могат да направят!
    Така са Български пощи!

  9. #144

    Подразбиране

    А самият Орхан Мурат няма ли да има благотворителни концерти по Коледа и Нова Година ? Та така да се съчетаят двете - и концерт и търг.
    ..::Gobelin World::..

  10. #145

    Подразбиране

    Орхан помоли да изчакаме до четвъртък.Има участие в София и ще се видя с него.Има нещо впредвид.Моля само за малко търпение.
    kara52 утре ми изпращат последните пристигнали неща.Ще накарам леля утре да отиде до пощата.Малко спокойствие и търпение и много крясъци в пощата ще свършат работаУтре ще решим проблема

  11. #146

    Подразбиране

    колко жалко,4е УНСС ни изиграха такъв номерказаха ли поне защо отказват да ни предоставят залата.
    относно Слави идеята е много добра дано Орхан Мурад успее ,стискам палци.
    лек и усмихнат ден ви желая

  12. #147

    Подразбиране

    Много е неприятен отказа на УНСС в последния момент.
    Аз днес пуснах моята пратка - няколко картички и две миниатюри. Надявам се да пристигнат до ден-два

  13. #148

    Подразбиране

    teen_f мила - дано се открие пратката навреме, защото като зная каква е нашата родна бюрокрация може да се открие много късно и да не можем да участваме в благотворителната инициатива. Моля се да имаме късмет и ние и дечицата.

  14. #149

    Подразбиране

    kara52 да имат късмета да са загубили гоблените,ще се чудят къде да се скрият!Аман от техните простотии...ще изчакам утре сутрин да пристигнат последните получени пратки и после с бой ще си търсим гобленитеНяма да оставя нещата така

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета - бясна съм на Българските пощи - моето колетче днес за втори път се върна от Хасково, а уж съм написала всичко както трябва
    Може да някого??????????
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

Страница 10 от 22 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •