Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 324
  1. #166

    Подразбиране

    mladenka ако ще идваш на срещата в събота-е идеалноАко не-аз живея в Дружба.Пиши ми Л.С. за да се разберем

  2. #167

    Подразбиране

    Пристигнало е наистина много бързо,в понеделник го пуснах ,супер

  3. #168

    Подразбиране

    Много се радвам, че моите скромни нещица са пристигнали без проблем. И дано се уреди въпроса със залата за излагане на всичко изпратено. Аз също смятам, че Слави би се навил да популяризира търга, ако Орхан Мурад му се обади. Гледала съм негово гостуване при Слави и останах с впечатление, че са в добри отношения. А и предвид предстоящите коледни празници, когато всички известни личности демонстрират благотворителност, едва ли ще пропусне да си направи реклама. Слави имам предвид.

  4. #169

    Подразбиране

    Много, много благодаря на teen_f за добрата новина и предполагам за съдействието й, и това на близките й пред Български пощи и, че най-после колетът се откри.
    Още веднъж хиляди благодарности мило момиче от мен и от Вяра - сега веднага ще й се обадя по телефона, за да й съобщя хубавата новина.

  5. #170

    Подразбиране

    Аз искам да благодаря,че така бързо се отзовахте.Нямате си на идея колко ми е приятно да отварям пликове и да намирам прекрасни неща вътре.
    С Орхан имаме среща в петък,защото доколкото разбрах има някаква идея.

  6. #171

    Подразбиране

    Момичета, имам някаква възможност да говоря с управителя на НДК.Утре би трябвало да дойде в офиса ни и ще видя дали ще мога да помогна.Въпроса ми е,дали Орхан Мурад би помогнал ако се наложи с присъствие по време на инициативата или поне първия ден,като например даване и на автографи?

  7. #172

    Подразбиране

    По принцип Орхан е готов един ден да се ангажира да дойде.Само зависи кога,как и какво ще е времето,но няма проблем

  8. #173

    Подразбиране

    Момичета,добри новиниОще два гоблена продадениЩе ги изложим и на търга,но вече са закупени.Един коминочистач и Дядо Коледа-за по 15лв.-общо 30лв.И немската овчарка за 300лв.-330лв. още преди да сме започнали.Докато не приключи търга гоблените остават в мен,а парите у "клиента"Как ви се струва?Забравих да кажа-"клиентите" са мои познати и с бой пак ще им взема паричките

  9. #174

    Подразбиране

    О, каква "реклама" им направихме на БГ Пощи
    Моята пратка тръгна вчера, надявам се да пристигне навреме.Иначе ще се караме с тях...
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #175

    Подразбиране

    Забравих да кажа,в пратката на keissi има 10лв.Момичета моля ви не слагайте пари,аз ще купя рамки.А вашите изпратени парички директно отиват като дарение за тази кауза

  11. #176

    Подразбиране

    Момичета,далматинеца замина за 18лв.Повече не дадохаКак ви се струва?

  12. #177

    Подразбиране

    За мен цената е добра
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета,далматинеца замина за 18лв.Повече не дадохаКак ви се струва?
    Като че ли добра,капка по капака и ето ти вирче

  14. #179

    Подразбиране

    Държа да уточня,че:определената,от мен,цена на овчарката беше наполовина по-малка.Днес виждам срещу каква огромна сума е продадена;освен това и далматинецът е "заминал"-за много добра цена.
    Очевидно,teen,се справя отлично с дипломацията.Заслугата е изцяло нейна.Браво,teen!
    Аз съм щастлива,че се трупат парички за децата...

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    teen_f, моите скромни неща трябва да пристигнат днес или утре, дано да няма проблеми, изпратих ги по пощата.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •