Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 324
  1. #181

    Подразбиране

    sLaV аз също се надявам да няма проблем
    alex76 ти ако си доволна за мен няма проблемНо винаги може повече....

  2. #182

    Подразбиране

    Момичета,"снежинките" плетени на една кука по колко да ги продадем?Има "клиент" за тях...

  3. #183

    Подразбиране

    Моето не пристигна ли вече?

  4. #184

    Подразбиране

    Ето още три неща за търга-книгоразделничета и картичка.Това с едничкото цветенце на гърба е с розов картон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #185

    Подразбиране

    Много са нежни

  6. #186

    Подразбиране

    pepina_p нека да мине срещата с Орхан и утре срещата на форума в София и ще ти пиша ЛС

  7. #187

    Подразбиране

    Дарени от Фани-Димитровград
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #188

    Подразбиране

    Синьото слонче замина на 20лв.Как ви се струва?

  9. #189

    Подразбиране браво

    много се радвам ,че се събират паричките за децата надявам се ,че и моите миниатюри ще допринесат нещо -руми от видин съм , негърчето го ших сголяма любов нищо ,че е зима дано някои му хареше и да си го купи

  10. #190

    Подразбиране

    Аз се надявам всичко да се купи.Мисля си след като така от интернет ги виждат и искат да ги купят,какво ли ще се случи на търга

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Аз се надявам всичко да се купи.Мисля си след като така от интернет ги виждат и искат да ги купят,какво ли ще се случи на търга
    Ми то с такъв организатор-професионалист като теб.....просто не сме и очаквали друго

  12. #192

    Подразбиране

    Съжалявам,но явно няма да се получи с НДК

  13. #193

    Подразбиране

    Днес срещата с Орхан не можа да се проведе,поради независещи и от двете страни обстоятелства.Да видим утре на срещата на форума какво можем да измислим и какво Орхан е измислил (имаше идея,която трябваше да обсъдим днес).
    Не се отчайвайте...И по интернет да е-пак ще се продадат всички неща!

  14. #194

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Синьото слонче замина на 20лв.Как ви се струва?
    Супер,цената е много добра!

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета аз писах на една от потребителките тук,която каза че има дъщеричка с увредено зрение за да я питам за състоянието на детенцето.Най-редно ми се струва средствата да отидат за нейното детенце.Но тя не отговори.
    Моля ви погледнете тук : http://www.podari-nadejda.com/index....id=5&Itemid=27 и ми кажете как ви се струва?Както сме тръгнали парички за едно пътуване на това детенце ще се съберат.Ако не другия вариант е паричките да отидат за училище "Луи Брайл",където се обучават незрящи дечица.Ако някоя от вас знае за конкретно незрящо детенце-моля да пише.Аз все се надявах с търга да се вдигне шумотевица и така да си намерим детенце.
    Към момента са продадени 5 гоблена-за 300,15,15,18,20лв.Тоест обща стойност 368лв.На срещата утре ще обсъдя с момичетата от София някои варианти и ще пиша.

Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •