Страница 3 от 22 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 324
  1. #31

    Подразбиране

    Браво ТИЙН..-супер инициатива!
    Искам и аз да се включа-имам 2 миниатюрки, като за картичка...да ги изпратя ли някъде или ще има базар в Пловдив и още нещичко мога да ушия набързо..
    Давайте повече информация, адрес...
    Работила съм 9 години с увредени деца...знам какво е...ако мога да помогна макар и с мъничко...насреща съм.
    Поздрави-Виолета

  2. #32

    Подразбиране

    ..забравих да питам..
    ..Има ли срокове? До кога трябва да бъдат изпратени нещата?

  3. #33

    Подразбиране

    Хубава и благородна инициатива.
    Но защо авторката и не метне едно линкче, та и момичетата да се опознаят с тази Фондация.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #34

    Подразбиране

    maleks малко информация има на сайта на Орхан Мурад.В момента едно момче от Пловдив прави нов сайт където ще има повече и по-подробна информация.Самата фондация се казва "Шанс за таланта" и първоначално е създадена за да подкрепя талантливи деца.Но сега,след като Орхан вече е ибл в клиниката в Русия,пренасочва всички средства за деца с увредено зрение.
    Силни и искрено се надявам да няма съмнения от ваша страна във връзка с инициативата.

  5. #35

    Подразбиране

    Аз съм готова и чакам информация къде да пусна гобленчетата.

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета аз имам добри новиниРектора на УНСС позволи да се направи търга в университета.
    Другата хубава новина е,че аз вече продадох нещоБордюрче за кърпа.Ще сложа снимки до дни.След като получа гобленчетата ще ги публикувам тука за да се определят цени за тях-за да знаем колко точно пари ще се съберат и всичко да е прозрачно за вас.
    Още веднъж благоаря на всички,които изявиха желание да се включат

  7. #37

    Подразбиране

    Ама ние вече няколко дена искаме да ти пращаме по нещо, а още нямаме адрес!!!

  8. #38

    Подразбиране

    готово! Пробвай сега!

  9. #39

    Подразбиране благотворителност

    момичета тези дни ших малко и приготвих три неща за тази благотворителност в понеделник ги пускам по пощата имам адрес в хасково две са миниатюри за картички , снимах ги но ще чакам синът ми да намали снимките за да ви ги покажа , аз нещо не успявам , ще се радвам да помогна

  10. #40

    Подразбиране

    До кога е срокът да се направи нещо и може ли да е нешо друго, освен гобленово. Тъй като снощи видях темата, а разполагам с ограничено време в къщи, да преценя дали ше мога да се включа.

  11. #41

    Подразбиране

    и аз искам да изпратя нещи4ко , а и също така искам да попитам дали има срок .дано да успеем да помогнем на тези деца.предлагам търга да се проведе поне след месец-два за да може пове4е хора да се вклю4ат а и да имаме време да приготвим пове4е нещица

  12. #42

    Подразбиране

    kaktos456 благодаря тиАз също шия с бързи темпове
    atinqnka,jivi срок-до края на ноември,тъй като търга го планираме за началото на декември.
    Atinqnka,всеки може да се включи с каквото пожелае,когато става дума за благотворителност,всичко е добре дошло

  13. #43

    Подразбиране

    аз реших да направя няколко графики,ето какво съм направила ушила в4вра запланувала съм още няколко нещица
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    Аз мисля да направя няколко малки новогодишни картички! Дано успея, че с доста неща съм се захванала.....

    teeen_f, нали си ми.... как да кажа "под ръка" в Дружба, та имам време до последният момент......

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    jivi страшна сиАз си заплюх да утре вечер патенца и други подобни.
    Rostso теб ще те чакам до последноНяма проблем.

Страница 3 от 22 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •