Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 324
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    teen_f, само бродирани неща ли може да се правят?

    Една приятелка изяви огромно желание да помогне, но не може да шие. Предложи да направи коледни украшение от хартия (оригами).

  3. #48

    Подразбиране

    rostso няма проблем.Само не знам дали ще можем да ги продадем,но всяко дарено нещо е добре дошло
    А ето аз с какво се отчетох снощи.Смятам от тази вечер да шия по-сериозни неща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    teen_f, ето това са нещицата които приготвих за базара.
    Пиши къде да ги изпратя.
    Момичета, дайте идеи как да ги оформя,тъй като в магазините за
    левче няма подходящи рамчици/ остава Бриколажа, но в момента съм малко болна, след 2-3 дни ще проверя и там/. Снежко мисля да е картичка, дано да намеря нещо.

    ..::Gobelin World::..

  5. #50

    Подразбиране

    нещо скромно и от мен дано да го приемете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    keissi много симпатични неща
    inqn_f нищо не отказваме бъди сигурна

  7. #52

  8. #53

  9. #54

    Подразбиране

    Момичета,приготвили сте чудесни неща!Аз в момента нямам никаква възможност да ушия нещо,но реших да изпратя един мой гоблен.Днес ми го рамкираха.Много ще се радвам,ако мога да помогна!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    С много хубави дарения се представяте!Моите са твърде скромни,но дано има полза!

  11. #56

    Подразбиране

    :Аз също шия едно гобленче усърдно...дано успея да го завърша,рамкирам и изпратя до Бг.Но ми дайте адрес!Малко е скромно участието ми,но с времето съм монго зле

  12. #57

    Подразбиране

    Всяко нещо е от полза-бъдете сигурни.Аз също шия мънички неща.Ще има хора,които само заради идеята ще си купят-ето за тях малките и скромните неща.Но ще има и любители на гоблени-ето за тях ще са големите неща

  13. #58

    Подразбиране

    ето ги рамковани не е нещо особенно ,но това можах да направя .утре ги изпращам по пощата и се надявам да стигнат невредими до Хасково
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    teen_f... правя малки картички със снежинки, ама разчитам, че лично в София ще ти ги дам ... Сега чета, че хората до Хасково щели да изпращат нещата си.....Да не взема да закъснея????

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Rostso не се притеснявай.Там просто ми е по-удобно,защото има кой да вземе колетите.
    А ако има гобленарки от София,които желаят да се включат-можем да се видим за да взема гоблените лично.
    А като гледам колежките гобленарки как са се засилили,направо ми става мило

Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •