Страница 5 от 22 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 324
  1. #61

    Подразбиране

    А на мен ми връщат пратката с гоблените от Хасково.утре ще разбера защо-дано не съм сбъркала адреса!

  2. #62

    Подразбиране

    Вчера ми върнаха едно писмо с картичка, с бележка че съм разменила местата на Получател и Подател!

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    А на мен ми връщат пратката с гоблените от Хасково.утре ще разбера защо-дано не съм сбъркала адреса!

  3. #63

    Подразбиране

    Момичета в пощата е оставено предупреждение,че се очакват няколко пратки.Нито уведомление е получено нито нищо.Утре ще им звъня за да им се карам.И тук да сложа адреса:
    Хасково 6300, бул."Съединение"69,Пънар Кязим

  4. #64

    Подразбиране

    А в София къде могат да се донесат готовите нещица.Моите са малки,но искам да ги дам от душа!

  5. #65

    Подразбиране

    кв."Дружба 1",ул."Амстердам 3",офис сграда е,но аз съм тук непрекъснато.Ако успееш да дойдеш в събота,можем и по кафе да пием.
    Всяко дарено нещо,дори и една избродирана буквичка да е,е добре дошло.Капка по капка-вир.

  6. #66

    Подразбиране

    В такъв случей-утре ги пускам отново.Дано не ми ги върнат пак!

  7. #67

    Подразбиране

    То остава и да ги върнат и ще ходя да се бия с тях.Целта ни е да събираме пари за деца,а не за Български пощи

  8. #68

    Подразбиране

    И аз да попитам - ще има ли базар в Пловдив ?

  9. #69

    Подразбиране

    А късно ли ще е да донеса моите работи на срещата на 29-ти в София - нещо ми куца времето и до тогава се надявам да съм готова?!

  10. #70

    Подразбиране

    Юра,вече се чудя дали да се организира нещо там.Трябва изцяло Орхан да се заеме и ще е трудничко.От УНСС предложиха да се направи благотворителен търг и след време-примерно пролетта.Как ви се струва идеята?
    Аз вече имам идея на кого конкретно да се помогне.Орхан се съгласи с идеята,мисля че и на вас ще ви хареса
    Bibeto няма проблем да донесеш тогава гобленчетата
    С това се отчитам за снощи.До края на работния ден се надявам още нещо да е готово.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    Добро утро и от мен,ще направя всичко възможно да се видим и да дам нещата за базара.Приятен ден на всички!

  12. #72

    Подразбиране

    dobro utro momi4eta iskam da popitam dali ve4e e qsna pri4inata za vry6taneto na koletite ot Haskovo
    za6toto se zamislqm ako ne e siguren tozi na4in da izpratq goblen4etata s avtobusa

  13. #73

    Подразбиране

    Днес на обяд леля ми ще отиде до пощата да се кара с тях и да пита за причината.До 2 часа най-късно ще имам отговор

  14. #74

    Подразбиране

    Момичета,разбрах какъв е проблема.Трябвало да се посочи и пощенска кутия,когато става думи за пратки/колети.До сега сме нямали проблеми,но сме получавали само писма.
    И пак адреса:
    Хасково 6300,бул."Съединение"69 п.к.64, за Пънар Кязим
    пощенски клон 4

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    teen_f, връщат ми пратката,че адресът не е пълен.Да не би това да е блок и да искат апартамент...или и аз не зная какво.

Страница 5 от 22 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •