Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 324
  1. #121

    Подразбиране

    А как мислите, моите малки картички по колко биха могли да се продават - 1.50 - 2.00 лева?

    ето ги:
    http://www.goblenite.org/showthread....d=1#post230363

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alex 76 Виж мнение
    Най-отгоре на страницата,в лентата със задачите,има опция Контролен панел,влизаш там,избираш Промяна на профил.И попълваш полетата,които желаеш.
    Ако има нещо,което те затруднява,пиши ми на ЛС.
    Успях...рових се навсякъде,но това ми е убегнало....
    Благодаря

  3. #123

    Подразбиране

    Teen , утре пращам моите и на Дидка от Силистра. Надявам се, че няма да закъснеем.Предполагам, че в Хасково ще бъдат най-късно на 27.12
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #124

    Подразбиране

    Днес следобед изпратих моето малко колетче. От пощата казаха, че утре следобед или най-късно в сряда сутринта ще пристигне.
    За цената не знам. Каквото определите, важното е да се продаде, за да се съберат повече пари за дечицата.

  5. #125

    Подразбиране

    Аз също няма да сложа цена . Там на място ще прецените - важното е да се продаде.
    Направихме ги с любов дано помогнем наистина

  6. #126

    Подразбиране

    И на мен ми е трудно с цената Помогнете ми,моля.Мисля,че е важно да се определи минимална цена,а ако се продаде за повече- супер!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #127

    Подразбиране

    И аз изпратих днес малко пакетче,надявам се да стигне на време а за цени както прецените.Страхотни неща сте изпратили цяла сутрин им се възхищавах

  8. #128

    Подразбиране

    Чакам с нетърпение да видя и другите красотиСамо тези трите,които са пристигнали в Хасково няма как да ги снимам,че съм в София.Но до неделя ще има снимки сложени-бъдете сигурни.
    Мисля,че цена от 3лв.за картичките е добре за начало.Момичета за китайски боклуци за новогодишни подаръци се дават по 5-6лв. вие искате тези красоти за без пари.Е няма да стане
    Смятам гобленчетата с размер 10x10 да са на цени започващи от 12лв.и до 15лв. някъде.Малко по-късно ще сложа тука гоблените ви с примерни цени

  9. #129

    Подразбиране

    Момичета имаме огрооооомен проблем.От УНСС се обадиха сега и казаха,че нямало как търга да се проведе тамАз съм много разочарована от това...Обещаха,говорихме,имаме гоблени-а дни преди началото ни казват "Не може".Сега не знам какво да правя...Единия вариант е да търсим поединична реализация на гоблените,другия е да помолим Орхан да организира в Пловдив нещо,а третия-да търсим ново място за провеждане (което май ще е доста трудничко).
    Моля помагайтеееееееееееее

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета имаме огрооооомен проблем.От УНСС се обадиха сега и казаха,че нямало как търга да се проведе тамАз съм много разочарована от това...Обещаха,говорихме,имаме гоблени-а дни преди началото ни казват "Не може".Сега не знам какво да правя...Единия вариант е да търсим поединична реализация на гоблените,другия е да помолим Орхан да организира в Пловдив нещо,а третия-да търсим ново място за провеждане (което май ще е доста трудничко).
    Моля помагайтеееееееееееее
    Миличка много съжалявам,че така се е случило!Защо ли не ме учудват тия български несериозности.Аз ти предлагам да се обадиме на някой медий...като Нова телевизия,Слави или...дории на Бойко Борисов.След като става въпрос за благотворителност за дечицата,мисля че всеки ще е готов да помогне.Ако трябва аз ще напиша веднага емайл на Слави Трифонов....или ще звънна по тел.защото той като че ли винаги е готов да помогне за такива начинания.Айде да пробва ме.
    Веднага щом имам резултат ...ще се обадя.
    Успех и на другите

    Забравих да попитам...за кой град става въпрос...или няма значене?

  11. #131

    Подразбиране

    И аз мисля, че Слави няма да откаже да съдейства стискам палци
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  12. #132

    Подразбиране

    Аз съм малко скептично настроена към него всъщност.
    Но Орхан току що писа,че се ангажира да намери място.Дори да не е публичен търга ще продам повечето от половината неща,това е сигурно.Но когато се вдигне шум е много по-голям ефекта.
    Чакам новини от Орхан.Най-много да трябва да отложим със седмица.....

  13. #133

    Подразбиране

    Идеята за Слави Трифоноф не е лоша.
    Лично аз не мога да го понасям, но мисля, че няма да пропусне да си направи реклама с тази благотворителност. Който има възможност може да задвижи въпроса, пък каквото стане.

  14. #134

    Подразбиране

    Аз пак да попитам...за София ли става въпрос и университета Софийски ли е?

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Става дума за София-за УНСС.
    Хиляди благодарности на Кичка от Бургас,Виржиния от Варна,Венета от Стара Загора и Милена от Мездра

Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •