Показване на 1 до 15 от 20

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    На мен Мони ми изпрати от Варна. Гъбата ми се размножи и мога също да дам на някого. В др. град обаче става само с куриер..Ако някой иска да пише..
    Да ви кажа ние с мъжа ми я пием, аз си мажа с нея невродермита и той се повлиява страхотно, а кожата става нежна и гладка.Много съм доволна..В неделя си я наплесках и на косата (против пърхут-стоях половин час и я измих с шампоан).Косата ми стана просто страхотна и пърхут почти нямам..и това с едно намазване..

  2. #2

    Подразбиране

    Ако има някой то Варна или от друг град щом става с куриер ,който има в повече от тази гъба бих искала и аз ако може,А дали може да се дава на деца във връзка с алергии?
    Редактирано от d78152 : 21.04.2010 в 08:58.

  3. #3

    Подразбиране здравейте!

    имам нужда да започна да давам разтвора,който се получава от тибетската гъба в мляко на сина ми.
    Моля,ако някоя от вас има повече за раздаване от ПЛОВДИВ да ми пише,ще съм и благодарна!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз нямам резултат .Използвала съм я.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  5. #5

    Подразбиране

    Ние сме ползвали тази гъба и продължение на 1,5 година. Възстанови се обонянието, нормализира кръвното и общо взето семейството ми е доволно.
    Има само една особеност, която е важно да се знае при мъжете, че увеличава потентността и може да се получи така, че ... как да се изразя по - цивилизовано...сутрин ставането е малко по - особено....
    S.I.L.V.I.A - Sexy Ideals Lover Volunteering Intense Affection

    filios_sofia@abv.bg
    www.diotimma.multiply.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •