Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Подразбиране тибетска гъба

    Момичета имам въпрос някой дали е пил тибетска гъба-помня преди години баба ми имаше такава и твърдеше че било панацея едва ли не помага за всичко киснеше я в мляко и то ставаше на вкус като кефир.....помня че успешно я уморих защото не спазвах инструкциите за отглеждането ето тук малко инфо за гъбата.
    Намерих в нета място от където да я поръчам ама да попитам все пак дали някой има и дали е доволен и дали има смисъл?

    ето как изглежда

  2. #2

    Подразбиране

    Къде се продават такива гъби?

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    аз си търся тази тибетска гъба ,ако някои има такава за даване да ми пише

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от silver123 Виж мнение
    аз си търся тази тибетска гъба ,ако някои има такава за даване да ми пише
    И на мен please

  6. #6

    Подразбиране

    да кажа имам гъбата и мога да дам ако някой се интересува тя доста бързо нараства.

  7. #7

    Smile

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    да кажа имам гъбата и мога да дам ако някой се интересува тя доста бързо нараства.
    Аби,аз имам желание за такава гъба,но наистина ли има описаните първоначални симптоми, за които прочетох на сайта?

  8. #8

    Подразбиране

    Изпробвахте ли лечебните свойства на гъбата,какво ви е мнението,споделете моля

  9. #9

    Подразбиране

    Имах такава гъба, но я уморих - нямам възможност да се грижа за нея. Иначе млякото, което закасва, беше много вкусно.

    От особени болести не страдам, при мен действието беше козметично. Кожата ми стана по-гладка, с хубав здрав тен до таква степен, че ученици ме зяпаха и искаха да се запознават с мен.

    И да, страхотно помага срещу запек.

  10. #10

    Подразбиране

    Ако на някой гъбата му се е размножила прекалено много и се чуди какво да я прави, аз няма да я откажа... Преди време пробвах нещо подобно...Донесе ми го зълва ми...Разбъркваше се май с мляко и брашно , оставяше се да преседи,увеличаваше обема си, 3 дни му добавях мляко. После тестото се делеше на 3..Двете части се раздаваха, на третата отново се добавяше прясно мляко и брашно, пак преседяваше 24 часа и накрая се печеше.Имаше вкус на сладък хляб...Правело се 1-2 пъти в живота..Не знам дали тази е на същия принцип...,но като прочетох за какво се използва-имам ги част от тези проблеми и бих опитала...

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Ако на някой гъбата му се е размножила прекалено много и се чуди какво да я прави, аз няма да я откажа... Преди време пробвах нещо подобно...Донесе ми го зълва ми...Разбъркваше се май с мляко и брашно , оставяше се да преседи,увеличаваше обема си, 3 дни му добавях мляко. После тестото се делеше на 3..Двете части се раздаваха, на третата отново се добавяше прясно мляко и брашно, пак преседяваше 24 часа и накрая се печеше.Имаше вкус на сладък хляб...Правело се 1-2 пъти в живота..Не знам дали тази е на същия принцип...,но като прочетох за какво се използва-имам ги част от тези проблеми и бих опитала...
    Лети това което си правила беше питката от "Божи гроб". И аз я правих. Дадоха ми кофичка от маргарин със тесто ,един вид като мая ,после добавяш още съставки ,месиш и печеш.
    А тази гъба е нещо съвсем различно. На мен много ми напомня за онези Алгий които също така се размножаваха във вода и после се пиеха.

  12. #12

    Подразбиране

    За първи път чувам за тази гъба,Звучи като вълшебна

  13. #13

    Подразбиране

    здравейте,гъбата наистина е вълшебна,вече 4 години се боря с злакачествен рак-/а съм само на 39/ гъбата много ми помогна след лъчетерапията и след химиотерапията,организма ти е по бодър и много леко се понася всичко,страхотна е за имунната система а тя е много важна.

  14. #14

    Подразбиране

    Някой от Стара Загора не притежава ли такава гъба и да се чуди какво да я прави след като се размножи.Бих искала да я пробвам

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    На мен Мони ми изпрати от Варна. Гъбата ми се размножи и мога също да дам на някого. В др. град обаче става само с куриер..Ако някой иска да пише..
    Да ви кажа ние с мъжа ми я пием, аз си мажа с нея невродермита и той се повлиява страхотно, а кожата става нежна и гладка.Много съм доволна..В неделя си я наплесках и на косата (против пърхут-стоях половин час и я измих с шампоан).Косата ми стана просто страхотна и пърхут почти нямам..и това с едно намазване..

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •