Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Не отваряйте скайпа си

    Момичета не отговаряйте на име martin_ludig това е вирус които се предава по линията и блокира харда.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря много за информацията

  3. #3

    Подразбиране

    Не отваряйте и на новия вирус:emil_98!!!!!Разбива харда и се предава на всички в списъка

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря много за предупрежданията, момичета!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    друг път ще слушам и внимавам,вчера ми заразиха скайпа,но се оправих бързо...съветвам ви момичета без предупреждение не приемайте нищо,дори от приятелите ви,които са в списъка ви

    папальона

  6. #6

    Подразбиране

    Незнам дали тук е мястот,но е важно наистина.

    Важно!!!!

    Моля, разпространете това известие до вашите приятели, семейство, КОНТАКТИ!

    В следващите дни, трябва да сте наясно ..... Не отваряйте никакви съобщения с прикачен файл, наречен "Покана FACEBOOK", независимо от това, кой го е изпратил. Това е вирус, който отваря олимпийския о гън, който изгаря целия твърд диск на вашия компютър.

    Този вирус ще бъдат получени от някой, които сте имали в адресната ви книга. Ето защо това съобщение трябва да се изпрати до всичките Ви контакти. По-добре е да получат този имейл 25 пъти, отколкото да приемете вирус и да го отворите.

    Ако получите имейл, наречен "Покана FACEBOOK", въпреки че е изпратен от приятел, не го отваряйте, а го изтрийте веднага. Това е най-лошия вирус, обявен от CNN. Този вирус е бил открит наскоро и е класифицирани от Microsoft като най-разрушителния вирус за всички вре� �ена.
    Това е троянски кон, който иска от вас да инсталирате Adobe Flash плъгин. След като го инсталирате, то всичко е свършило. И все още няма противодействие за този вид вирус. Този вирус просто унищожава Нулевия сектор на твърдия диск, където е записаа жизненоважна информация на тяхната функция

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Момичета не отговаряйте на име martin_ludig това е вирус които се предава по линията и блокира харда.
    Ей това ужасно нещо още се разпространява в нета....

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    dudka_85 ,
    И аз се сблъсках с подобен вирус, а може би е същият, защото нестига че ми направи страшни поразии, но и след преинсталацията на уиндоуса ми продължи да върлува и разрушава. Не доумявам как, защото би трябвало след преинсталирането всички системни файлове да са напълно обновени, но за съжаление не беше така.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •