Показване на 1 до 7 от 7

Тема: Промяна?

  1. #1

    Подразбиране Промяна?

    Какво стана със сайта? :?
    Защо заглавията на форумите се смалиха?
    Надявам се че не е нещо, което само ми се привижда и така създвам излишна "тревога".

  2. #2

    Подразбиране

    Спокойно, Нелка,
    Има промяна. И аз първо помислих, че нещо шиенето ми е дошло повече Ама грешката не беше в моя телевизор. :wink:

  3. #3

    Подразбиране

    , Reni

    Аз наистина не бях сигурна. :? Днес шетах като луда из кухнята: какво ли не правих, влкючително сладко от портокалови корички, а то - работа за здрави нерви, та...
    С други думи този път не е бродирането виновно.

    Leka!

    Reni

  4. #4

    Подразбиране

    Сега виждам темата ви. И аз да се оплача - много дребнички тия буквички, бе! Ми то на к'ва резолюция да си сложа компа, за да ги виждам?!
    Е, може ли така?! Ако се чудите защо и моето мнение е дребничко, то е защото искам да съм в крак с новостите?

  5. #5

    Подразбиране

    Извинявайте за причиненото неудобство.

    Екипът на Гоблените.com

  6. #6

    Подразбиране

    Нелка, четеш ми мислите!!! Точно днес си мислех да пусна тема и да попитам какво става със сайта. Нали уж щеше вече да е готов... :?
    Динко, губим търпение вече!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Сайта е готов на 95%, в момента търсим подходящ хостинг където да го качим за да можем да го тестваме в реални условия.
    Също така, когато пуснем сайта, всички които са предоставили своя e-mail в определената за това форма (http://www.goblenite.com/) ще бъдат известени.

    Лека вечер на най-нетърпеливите ... и на търпеливите

    Екипът на Гоблените.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •