Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 32
  1. #1

    Подразбиране Как да си направим картичка

    Ако имате възможност купете си готов изрязан картон за картички.Има ги с различна големина и отвор с различна форма.Сърце,квадрат,правоъгълник,кръг или овал.Тук ви показвам с овал как става.Ето как трябва да изглежда картона ви.Големината е по ваше желание и според бродерията
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    после вземете избродираното парче панама и залепете с лепило за хартия или ц200 в средната част.т.е. където е отвора
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    После обърнете с грозната част картичката към вас и намажете с лепило дясната част на картичката и я залепете върху панамата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Затворете картичката и я притеснете с нещо тежко до изсъхване на лепилото.Внимавайте да не мажете с лепило където е дупката,че ако пропусне лепилото после ще ви се залепи и ще се изцапа бродерията ви.По този начин вашата картичка е вече готова за надписване и изпращане .
    Приятна работа на всички.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за уроците!
    И на мен ми беше полезно, но чак сега си признавам...

  6. #6

    Подразбиране

    Е сега и ако кажеш къде се продават тези картони, направо изрязани за картички цена няма да имаш. Ама в магазин в България и то в малък град , че при теб и баба знае да пазарува.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Е сега и ако кажеш къде се продават тези картони, направо изрязани за картички цена няма да имаш. Ама в магазин в България, че при теб и баба знае да пазарува.
    е това е вече ваш ангажимент.Междо другото аз не ги копувам от Италия .Ако искате ще ви дам адреса на един английски сайт,пък вие си правете сметка дали ви е изгодно да купите от там
    Ето го и сайта http://www.sewandso.co.uk/cat29.html .Кликнета върху синия надпис под този надпис Blank Cards with Aperture.В пакет са по 5 картички + изпращането.Ако се поразровите сигурно ще намерите и по-ефтини.

  8. #8

    Подразбиране

    В Мистър Гоблен в Пловдив миналата година струваха по 2.50 лв броя. Аз лично използвам листове А4 в различни цветове. Купувам ги по 0.06 ст.

  9. #9

    Подразбиране

    Става и от картон за визитки, който е с формат А3 - за по-големи картички
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    В Мистър Гоблен в Пловдив миналата година струваха по 2.50 лв броя. Аз лично използвам листове А4 в различни цветове. Купувам ги по 0.06 ст.
    Другата седмица съм при теб в Пловдив, само да не си ме завела в този прословут магазин - "Мистър Гоблен".

  11. #11

    Подразбиране

    Нели, писах ти на лични

  12. #12

    Подразбиране

    Mareha , благодаря за урока!
    Както винаги,пълна с идеи и най-важното,че ги споделяш с нас.

  13. #13

    Подразбиране

    Mareha, благодаря за краткия, но ясен и ефикасен курс на обучение!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Възможно на някой ще бъда полезна със това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Mareha, благодаря за краткия, но ясен и ефикасен курс на обучение!
    Я какви вкуснотии ,недейте така че ще напълнея

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •