Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране Ароматизирани конци на ДМЦ

    Искам да ви информирам за новата изработка на ДМЦ.Това са конци с различни аромати и цвят,12 на брой.Ягода.лавандула,ванилия,роза,ябълка,лимон,бад ем,портокал,шоколад,карамел,майчина сълза ипоследното незнам как се превежда .Препоръчва се използването на само един аромат за бродерия.Издържа до 20 изпирания на 40 градуса и след това не мирише (кой ли ще пере такова нещо 20 пъти ама айде...).Аз вече си ги купих и наистина са много ароматни,само дето още не съм решила какво да ушия с тях,въпреки че ми пратиха и книжка на ДМЦ със схемички за подсказка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Страхотни са тези конци,не знаех ,че вече има и такива
    А от къде могат да се купят?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fuentemajor Виж мнение
    Страхотни са тези конци,не знаех ,че вече има и такива
    А от къде могат да се купят?
    Аз си ги купих от тук http://www.ricamarte.com/scheda.asp?articolo=DMC117SP
    самоче за съжаление сайта е само на италянски.Ако мога с нещо да помогна казвайте

  4. #4

    Подразбиране

    Мила, ти ме разби заедно с ДМС то трябва да се избродира нещо и като го сложим на стената да е без стъкло, че да може да се усеща мириса, представи си гоблен с лавандула и с мирис на лавандула, е това е - нямам думи!!! Като избродираш нещо да покажеш и да кажеш как е аромата

  5. #5

    Подразбиране

    Ами да,аз честно казно си представяма да получа една картичка с избродирана роза и да усетя аромата и ....много съм романтична тази сутрин.....

  6. #6

    Подразбиране

    Лелеле.... какво ли не измислят хората. И аз така си представям : жълто-лимонче избродирано и т.н. Само не знам ванилията и карамела каква бродерия ще се избродира. Пък са ми любимите аромати в кухнята..

  7. #7

    Подразбиране

    Диди,с карамела може да се избродира някоя пастичка,а с ванилията цветето,което е много красиво.Поне така ми е дадено в книжката

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Диди,с карамела може да се избродира някоя пастичка,а с ванилията цветето,което е много красиво.Поне така ми е дадено в книжката
    Да, наистина, но с пастичката ще си развалим фигурите....
    Не бях се сетила, от шоколада си представях пастичка. А цвета на ванилията го позабравих тази сутрин....

  9. #9

    Подразбиране

    Ето и тук са ги пуснали вече http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/fi...search_results

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Ето и тук са ги пуснали вече http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/fi...search_results
    Мерси Наде,тук са даже с около 1 евро по-ефтини .

  11. #11

    Подразбиране

    И моята първа асоциация беше ароматно букетче от лавандула.

    Но ми се струва, че доста бързо ще се измиришат.......

  12. #12

    Подразбиране

    страхотно-аз пък си помислих първо да направя няколко лигавчета-какво ще кажете?Е, то трябва да ги поръчам де!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    страхотно-аз пък си помислих първо да направя няколко лигавчета-какво ще кажете?Е, то трябва да ги поръчам де!!!
    скорпионче,аз лично не бих направила лигавче.Първо защото много се запа и ще трябва пране.Незнам дали прочете,но аромата издържа до 20 пранета и на 40 градуса.Аз сега шия една картичка,но бих си ушила или декоративна възглавница или някое малко гобленче и ще си го сложа на шкафчето до главата ми .Естественно всеки си приценява за себе си

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Само не знам ванилията и карамела каква бродерия ще се избродира. Пък са ми любимите аромати в кухнята..
    Аз например бих си избродирала с тях двете чаша капучино,като картичка, направо ми замириса ще стои и ще мирише страхотно на масичка за кафе

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от july_gift Виж мнение
    Аз например бих си избродирала с тях двете чаша капучино,като картичка, направо ми замириса ще стои и ще мирише страхотно на масичка за кафе
    july_gift,щом имаш такава хубава идея - идвам на кафенце у вас, с нови чашки
    Права си,наистина с чашките е страхотна идеята ти, аз просто не пия разни работи,които не са кафе и затова не бях се сетила

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •