Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, а в Ст. Загора къде рамкирате гоблените си?
    Аз съм ползвала услугите на ателието на пресечката на "Патр. Евтимий" и "Столетов", но напоследък си мисля, че асортимента им не подхожда на по-съвременните гоблени (мое мнение, просто последния път се измъчих докато си избера рамка, но затова пък работят много добре и в срок). Рамкирала съм и на Алана, но съм разочарована, защото ме връщаха няколко пъти и вместо за седмица, гобленът беше рамкиран за 3 седмици. А и изпълнението не беше добро - неопънат добре, а и накриво. Знам още едно ателие - до адвокатите до РДВР, но не съм ги ползвала и не знам как работят. Ще бъда благодарна ако споделите своя опит.

  2. #2

    Подразбиране

    В Ст. Загора в началото рамкирах в ателието на бул."Столетов".Доволна съм.Но от скоро предпочитам ателието на ул."К.Ганчев"(зад РДВР).Работят качествено и в срок.Имат голям избор на рамки.И двете дами ,които работят там имат усет и око за подходящата рамка,но не натрапват мнението си(защото и това ми се е случвало ),което е важно за мен.И не на последно място мисля ,че цените им са по-ниски.Това е моето мнение.
    Още две места ,където рамкират:
    -едното ателие е сравнително ново,на ул."Х.Д.Асенов",непосредствено след "Форума"
    -другото е на "Гурко",в мазето ,където продават и гоблени.
    Не съм ги ползвала.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 11:22.

  3. #3

    Подразбиране е

    В Стара Загора освен ателието на ул."К.Ганчев"(зад РДВР) на тази същата улица има ателие и в една стара къща точно над РДВР.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 11:23.

  4. #4

    Подразбиране

    За Стара Загора се сетих за още едно - на Парчевич над Гурко в блока до детската ясла, но не съм го ползвала.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 11:23.

  5. #5

    Unhappy

    Цитат Първоначално написано от MEGGI Виж мнение
    за ПАЗАРДЖИК-галерията
    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Още за Пазарджик- в тунелчето при старите хали и близо до пощата на ул.К.Величков посока поликлиниката от дясната страна.
    Момичета,много малко са магазините за гоблени и рамкиране в Пз.
    Сега май само тунела при старите хали остана.
    Магазинчето при галерията го няма.Преместено ли е?
    А магазина към поликлиниката вече е за дрехи втора употреба.Имаше и един магазин за конци в уличките при колоната,а сега и него го няма.
    Пропускам ли някой?

  6. #6

    Подразбиране

    за ПАЗАРДЖИК-галерията

  7. #7

    Подразбиране

    Още за Пазарджик- в тунелчето при старите хали и близо до пощата на ул.К.Величков посока поликлиниката от дясната страна.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #8

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, ЗДРАВЕЙТЕ!
    Аз съм от Перник и тук май много голям избор от ателиета за рамкиране няма,
    аз лично ги рамкирам при Гери на "Търговска" и съм много доволна.
    Преди години съм рамкирала в ГУМ на 2-етаж/в момента тази фирма не е там/,
    доволна съм, но рамката ми излезе 80лв./става въпрос за "Исус чука на вратата/, а
    при Гери за същият модел рамка за "Разговор с Христос", вече почти не помня, но между
    40-50 лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Ако някой рамкира в Плевен и прочете моето мнение да знае,че съм най-доволна от ателието до китайският магазин под стоматологията, до клуб Текила.Само веднъж се излъгах да дам гоблен в магазина на милена стил,но много ги бавят 3 седмици и даже паспартуто беше нагънато,за което ми спаднаха 1 лев от цената.А при момичетата в галерия Арт става за 4-5 дена и е по евтно и много помагат за избора на рамка.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •