Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Unhappy

    Цитат Първоначално написано от MEGGI Виж мнение
    за ПАЗАРДЖИК-галерията
    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Още за Пазарджик- в тунелчето при старите хали и близо до пощата на ул.К.Величков посока поликлиниката от дясната страна.
    Момичета,много малко са магазините за гоблени и рамкиране в Пз.
    Сега май само тунела при старите хали остана.
    Магазинчето при галерията го няма.Преместено ли е?
    А магазина към поликлиниката вече е за дрехи втора употреба.Имаше и един магазин за конци в уличките при колоната,а сега и него го няма.
    Пропускам ли някой?

  2. #2

    Подразбиране

    за ПАЗАРДЖИК-галерията

  3. #3

    Подразбиране

    Още за Пазарджик- в тунелчето при старите хали и близо до пощата на ул.К.Величков посока поликлиниката от дясната страна.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, ЗДРАВЕЙТЕ!
    Аз съм от Перник и тук май много голям избор от ателиета за рамкиране няма,
    аз лично ги рамкирам при Гери на "Търговска" и съм много доволна.
    Преди години съм рамкирала в ГУМ на 2-етаж/в момента тази фирма не е там/,
    доволна съм, но рамката ми излезе 80лв./става въпрос за "Исус чука на вратата/, а
    при Гери за същият модел рамка за "Разговор с Христос", вече почти не помня, но между
    40-50 лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Ако някой рамкира в Плевен и прочете моето мнение да знае,че съм най-доволна от ателието до китайският магазин под стоматологията, до клуб Текила.Само веднъж се излъгах да дам гоблен в магазина на милена стил,но много ги бавят 3 седмици и даже паспартуто беше нагънато,за което ми спаднаха 1 лев от цената.А при момичетата в галерия Арт става за 4-5 дена и е по евтно и много помагат за избора на рамка.

  6. #6

    Подразбиране

    Малко по-назад в темата сме коментирали къде в Хасково има ателиета за рамкиране,но ето няколко.
    1. "Голбенов свят" - между Бюро по труда и сграда "21 век"
    2. Ателието за рамки под Универмаг
    3. В Бизнес център на 1 етаж
    4. "Коркова къща" - ул."Стара планина"
    5. жк. "Орфей" бл.3

  7. #7

    Подразбиране

    момичета и момчета от Ямбол, бихте ли ми казали , къде на друго място освен това срещу Дома на техниката има ателие за рамкиране на гоблени?

  8. #8

    Подразбиране

    Можеш да отидеш в "Илиенци"- магазин 5. Работят качествено и внимателно.

  9. #9

    Smile Рамкиране в Пловдив

    Ще споделя моето мнение, без да ангажирам никого.

    Едното място където рамкирам е на кръстовището на П. Д. Петков и бул. Княгина Мария Луиза /диагонално на църквата Св. Петка/, до кафе Мария Луиза. Магазина е за художници, рамки и т.н. - "Купчииницата". Има избор на рамки, работи се бързо и качествено, а и цените са нормални.

    Другото е на бул. Цар Борис ІІІ Обединител, зад Тримона - "Ренесанс". Малко по -скъпо е , но гоблените се работят качествено, аз съм доволна.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм от Пловдив и от 4-5 години си правя рамките в ателие Ваяна на гърба на Централни Хали в Капана. Много съм доволна. Доколкото знам са доста старо ателие и си изпипват нещата,
    Даже си имат сайт http://atelievayana.com
    Един път сглупих и отидох в Ренесанс с една приятелка и ми се наложи да го преправят

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yvette Виж мнение
    Аз съм от Пловдив и от 4-5 години си правя рамките в ателие Ваяна на гърба на Централни Хали в Капана. Много съм доволна. Доколкото знам са доста старо ателие и си изпипват нещата,
    Даже си имат сайт http://atelievayana.com
    Един път сглупих и отидох в Ренесанс с една приятелка и ми се наложи да го преправят
    Здравей.В това ателие какви са цените горе-долу.

  12. #12

    Подразбиране

    Зад католическата църква в Пловдив има ателие "Купчийницата" - страхотни идеи за рамки и паспарту имат там.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 10:45.

  13. #13
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране Рамкиране в Търново

    те, момичета, от Търново! Днес ходих до книжарница "Гамма", намира се на ул. "Хр. Караминков" № 19 (в сградата на тубдиспансера). Тя е за художници, но там също рамкират гоблени. Рамките, които видях са по-обикновени, но като се заговорих с продавачките ми казаха, че ще започнат да рамкират и кръгли и овални.Още нямат мостри, но ми казаха да проверявам. Като има резултат ще ви кажа какви са рамките и дали е добро изпълнението!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  14. #14

    Подразбиране

    Аз искам да попитам за фирми, които произвеждат рамки, ако може и сайтове да ми предложите?

  15. #15

    Подразбиране

    в стара загора на парчевич в мазетата съм рамкосвала ужасно обслужване бавят те по цял месец и повече изнервена госпожа която неможеш да откреш в работното и време, просто нямам думи , гоблен който исках да рамкосам за подарък за 5 септември още не е готов

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •