Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В магазин ИГЛАТА,също можете да намерите пълната гама от конци на Милена стил,ДМЦ,Аnchor.Панами най различни като цвят,като марка и като цена.Единственото място където се предлагат различни цветове на такива цени.Отидете посетете за да се обедите.Успешен ден!

  2. #2

    Подразбиране

    В Търговище на центъра (където са магазините и заведенията)
    видях магазин за гоблени, но не съм влизала. Някой гобленар от Търговище би ли споделил има ли разнообразие от рамки и какви са цените горе-долу.

  3. #3

    Подразбиране Арт Ателие Поптомов вече и в Поморие!

    За всички от Поморие , които са се доверявали на най-добрите в рамкирането Арт Ателие Поптомов ,вече може да не губят време за път до Бургас Заповядайте в кв.Св.Георги на ул.Морска № 48 близо до бившата автогара до бистро "Флора " при нас може да изберете профил за вашите гоблени , картини, пъзели, огледала, графики, снимки , постери и др.
    Ако ни се доверите ,ние ще ви помогнем в избора , като се съобразим с вашите желания и възможностиОчакваме ви !

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте, някой знае ли дали някъде в Казанлък може да се занесе гоблен за да бъде поставен качествено в рамка. Благодаря

  5. #5

    Подразбиране

    За Варна сте пропуснали
    "Тина Арт шоп "
    Стефан Стамболов № 11-15
    www.facebook.com/TinaArtShop
    шев 0884 788 014

  6. #6

    Подразбиране

    За Търговище отговарям
    Много наблизо до този магазин има още един-той е на същите собственици. Разликата е, че в единия има ДМЦ и Ариадна, а в другия Анхор и Папетс. Цените на конците са много добри ДМЦ от 1-2 седмици е 1 лв /беше 95 ст./, а Анхора още е по 0.95 лв. Това смятам са доста добри цени. Относно рамките не са много ОК. Доста скъпи са им. Но има разнообразие голямо. Аз дори престанах да рамкирам там. Поръчвам си от сайта рамките.бг. Случи се така, че последно когато си рамкирах Лещен за изложбата в Търново, ми взеха 30 лв. уж с отстъпка. После като си занесох гоблена на Стефка Златкова в Търново, тя също рамкира и ми каза, че същата рамка при нея излиза около 16 лв. Сами си направете изводите...
    Панама също няма. Поддържат българска разграфена и неразграфена и черна на ДМЦ, която е доста скъпа, в сравнение с Аида 14 каунт, която си поръчвам от Шехерезада.

  7. #7

    Подразбиране

    здравей mirastiv оказва се че сме съгражданки само да ти кажа че панамата която си купуваш от шехерезада от 11лв. (ако не се лъжа) не е оригиналната аида на дмц, а унгарска а в нашия магазин се опитват да ме излъжат, че черната панама е оригинална аида, но мисля, че цена от 20лв. метър никак не ми се струва оригинална ами направо унгарско копие, макар че унгарската също е добра, но на по-добра цена
    май много се увлякох в обясненията
    ще се радвам ако споделиш малко повече за сайта за рамки

  8. #8

    Подразбиране

    Mirastiv и Irena благодаря ви за информацията. Аз съм от Разград и преди често ходех до Търговище, но така и не съм влизала в магазина.

  9. #9

    Подразбиране

    Freeky относно рамките им аз не мога да дам много информация, защото не съм рамкирала много, но лятото когато рамкирах подарък за една сватба доста голяма рамка(не от най-евтините) ми излезе 36лв. не мисля, че е много. А когато се слага паспарту разбира се, че цената се вдига. Според мен за малкия ни град да се радваме, че и толкова има .

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    Freeky относно рамките им аз не мога да дам много информация, защото не съм рамкирала много, но лятото когато рамкирах подарък за една сватба доста голяма рамка(не от най-евтините) ми излезе 36лв. не мисля, че е много. А когато се слага паспарту разбира се, че цената се вдига. Според мен за малкия ни град да се радваме, че и толкова има .
    Да, в малките градове е така!

  11. #11

    Подразбиране

    Знаете ли актуално място в Бургас? Благодаря!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LiK Виж мнение
    Знаете ли актуално място в Бургас? Благодаря!
    Питането е в началото на Ноември миналата година, но никой не ти е отговорил до сега. Актуални места за рамки в Бургас съм посочил в линка три думи преди това

  13. #13

    Подразбиране

    Аз например ги давам на един художник зад краставицата.Има малко ателие на самата уличка на гърба на блока. Много прилични цени взима,хубаво ми ги направи. Доколкото разбрах преди е изработвал рамките на магазина за гоблени в Краснодар и май този в тунела на центъра. Но не съм много сигурна. Но нека и другото момиче каже къде ходи за рамки,може пък там да е още по-добре.

  14. #14

    Подразбиране

    За Търново незнам къде но в Горна Оряховица съм доволна от рамкирането .Магазинчето се намира на старата автогара до магазин Лора.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    За Търново незнам къде но в Горна Оряховица съм доволна от рамкирането .Магазинчето се намира на старата автогара до магазин Лора.

    В Търново можете да рамкирате в магазина до фото Кодак на ул. Васил Левски 10Б., а в Горна Оряховица - във фото Зенит или в едно гобленарско магазинче срещу самото фото

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •