Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ramkitebg Виж мнение
    Здравейте,

    А някой поглеждал ли е http://www.ramkite.bg/ там можете да качите снимка на гоблена и да видите как ще изглежда в различни рамки. Цените са много добри

    Повече подробности можете да прочетете в темата ни в форума. http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9831
    в пост 55 съм ви предложила.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #62

    Подразбиране

    О, прощавайте не го бях видял.

  3. #63

    Подразбиране привет

    Цитат Първоначално написано от ramkitebg Виж мнение
    О, прощавайте не го бях видял.
    Дано си видиш съобщението
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  4. #64

    Подразбиране

    Искам да попитам момичетата от Пазарджик от къде си вземат панама.И по-точно има ли някъде Аида 18?

  5. #65

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,
    За жителите на град Плевен магазин ИГЛАТА се намира на ул.НЕОФИТ РИЛСКИ 67(под стоматологията в дясно)Тук може да намерите всичко за вашия гоблен,комплектовани гоблени,конци,панами и т. н.Също и рамки с добро качество на добри цени.

  6. #66

    Подразбиране

    За всички, който рамкират в Плевен!!!

    Аз също съм от града, но живея в чужбина и последния път рамкирах, направих си поръчка на гоблен от Anchor и си набавих материали от едно магазинче, което се намира на улицата на Бокородо (зад техникума по Облекло, в нова розова сграда) иначе адреса се води улица "Ангел Кънчев" 6А. Много съм доволна има целите гами на DMC, Anchor (даже и вълнените мулинета са цялата гама), Ариадна, Пъпетц. Панамите са им и от вносните разграфени, мисля че отново бяха на DMC, работят с Милена стил, с Иванка Иванова от Габрово, която отговаря за Вилеровите гоблени за България и с Coats представителите на Anchor в нашата родина. Имаше и страшно много щампи и на Милена стил и вносни, ако не ме лъже паметта бяха Rico. Рамката ми излезе на много малко пари, а е дървена не пластмасова и е с анти рефлексно стъкло и стана за 2-3 дни. Има много рамкирани гоблени, който може да се видят на място, а аз имах късмета да бъда свидетел и да видя гоблена "Майчино щастие" в осмоъгълна рамка толкова много ми хареса, че следващата ми графика ще я направя по този начин. След това като видях на другите места какви цени са сложили разбрах, че сам си спестила доста пари, върнах се и си купих още мулинета и панама за още един гоблен. Това магазинче ми беше препоръчано от приятелка, която пазарува от там прежди и затова много скептично бях настроена, но сега като се прибера пак там ще си събера следващите гоблени и ще рамкирам готовите.
    Дано съм била полезна на всички, който пазаруват в Плевен за своето хоби - да рисуват с игла!!!
    Редактирано от Deneva : 23.11.2012 в 23:08.
    neo_vt@abv.bg

  7. #67

    Подразбиране

    В магазин ИГЛАТА,също можете да намерите пълната гама от конци на Милена стил,ДМЦ,Аnchor.Панами най различни като цвят,като марка и като цена.Единственото място където се предлагат различни цветове на такива цени.Отидете посетете за да се обедите.Успешен ден!

  8. #68

    Подразбиране

    В Търговище на центъра (където са магазините и заведенията)
    видях магазин за гоблени, но не съм влизала. Някой гобленар от Търговище би ли споделил има ли разнообразие от рамки и какви са цените горе-долу.

  9. #69

    Подразбиране Арт Ателие Поптомов вече и в Поморие!

    За всички от Поморие , които са се доверявали на най-добрите в рамкирането Арт Ателие Поптомов ,вече може да не губят време за път до Бургас Заповядайте в кв.Св.Георги на ул.Морска № 48 близо до бившата автогара до бистро "Флора " при нас може да изберете профил за вашите гоблени , картини, пъзели, огледала, графики, снимки , постери и др.
    Ако ни се доверите ,ние ще ви помогнем в избора , като се съобразим с вашите желания и възможностиОчакваме ви !

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте, някой знае ли дали някъде в Казанлък може да се занесе гоблен за да бъде поставен качествено в рамка. Благодаря

  11. #71

    Подразбиране

    За Варна сте пропуснали
    "Тина Арт шоп "
    Стефан Стамболов № 11-15
    www.facebook.com/TinaArtShop
    шев 0884 788 014

  12. #72

    Подразбиране

    За Търговище отговарям
    Много наблизо до този магазин има още един-той е на същите собственици. Разликата е, че в единия има ДМЦ и Ариадна, а в другия Анхор и Папетс. Цените на конците са много добри ДМЦ от 1-2 седмици е 1 лв /беше 95 ст./, а Анхора още е по 0.95 лв. Това смятам са доста добри цени. Относно рамките не са много ОК. Доста скъпи са им. Но има разнообразие голямо. Аз дори престанах да рамкирам там. Поръчвам си от сайта рамките.бг. Случи се така, че последно когато си рамкирах Лещен за изложбата в Търново, ми взеха 30 лв. уж с отстъпка. После като си занесох гоблена на Стефка Златкова в Търново, тя също рамкира и ми каза, че същата рамка при нея излиза около 16 лв. Сами си направете изводите...
    Панама също няма. Поддържат българска разграфена и неразграфена и черна на ДМЦ, която е доста скъпа, в сравнение с Аида 14 каунт, която си поръчвам от Шехерезада.

  13. #73

    Подразбиране

    здравей mirastiv оказва се че сме съгражданки само да ти кажа че панамата която си купуваш от шехерезада от 11лв. (ако не се лъжа) не е оригиналната аида на дмц, а унгарска а в нашия магазин се опитват да ме излъжат, че черната панама е оригинална аида, но мисля, че цена от 20лв. метър никак не ми се струва оригинална ами направо унгарско копие, макар че унгарската също е добра, но на по-добра цена
    май много се увлякох в обясненията
    ще се радвам ако споделиш малко повече за сайта за рамки

  14. #74

    Подразбиране

    Mirastiv и Irena благодаря ви за информацията. Аз съм от Разград и преди често ходех до Търговище, но така и не съм влизала в магазина.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Freeky относно рамките им аз не мога да дам много информация, защото не съм рамкирала много, но лятото когато рамкирах подарък за една сватба доста голяма рамка(не от най-евтините) ми излезе 36лв. не мисля, че е много. А когато се слага паспарту разбира се, че цената се вдига. Според мен за малкия ни град да се радваме, че и толкова има .

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •